IPHONE 5 S?

Od: Datum: 25.10.14 16:11 odpovědí: 4 změna: 25.10.14 18:27

Chci koupit telefon iPHONE 5 S,ale slyšel jsem,že se stejnými parametry jsou na trhu další a levnější telefony. Nebo,že za tu cenu 15500kč jsou v prodeji lepší. poradí mě někdo? Chci to koupit již dospělému vnukovi. Rozhodně jen nový.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.10.14 17:46

A máte zjištěno, že vnut chce Appla? Pokud chcete levnější, ale lepší parametry, mrkněte na LG G3

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.10.14 18:16

Koupě iPhone Vám rozhodně schvaluji, ale nedoporučoval bych kupovat variantu 16 gb, ale minimálně 32gb, protože 4gb a něco zabírá iOS. Z androidu kromě LG G3 32GB bych doporučil Samsung Galaxy Note 3 nebo čínské Xiaomi.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.10.14 18:17

Dobrý den,

To záleží co váš vnuk preferuje, jaký operační systém jestli iOS, Android nebo Windows phone. Pokud si prolezete nějaké diskuze, tak zjistítě, že vlastně iOS, Android i Windows phone jsou buď nejhorší a nebo nejlepší, takže z toho moc moudý nebudete.

Dobré by bylo zjistit, jestli vnuk chce spíš větší nebo menší displej. Iphone 5S patří dnes už k těm menším telefonům. Já osobně nejstojím ani na jedné straně fanoušků, ale s osobní zkušenosti vím, že i když na papíře vypadá, že telefon má větši výkon, nemusí tomu tak byt i v praxi. Dost taky zleží, jak je telefon vyladěný.

Pokud si vnuk zakládá i na design a nepotřebuje nutně hrát nejnověší hry, za mě osobně je Iphone 5S dobrá volba. Zmíněné LG G3 je také fajn, ale je o něco větší a má jiný operční systém(Android).

Ohodnoceno: 0x

Od: hoi
Datum: 25.10.14 18:27

Prvně si prosím zjistěte, jaký operační systém má telefon, který vnuk používá. Tedy Android nebo iOS nebo Windows Phone a podle toho teprve uvažujte o značce a ceně mobilu. Přejít z jednoho oparačního systému na druhý samozřejmě lze, ale přináší to i další náklady (o zvycích na ovládání mobilu nemluvě). Do mobilu se totiž dokupují tzv. alikace (tedy programy) a pokud je má nakoupené pro jeden systém, nelze je použít pro druhý. Dále pak smartfón téměř vše ukládá do tzv. Cloudu - tedy úložiště někde mimo mobil. A tam jsou uloženy např. fotky, ale zejména i telefonní seznam a třeba diář. Tedy koupí iPhonu ho můžete nepříjemně zaskočit, neboť to pro něho bude složité se z Androidu (WP) komplet přeorientovat na iOS. Tedy nejprve si zjistěte operační systém, který mu vyhovuje, pak zvažujte nákup konkrétního mobilu i s ohledem na rozměry, které mu vyhovují (tedy velikost displeje). Osobně bych mobil nda 10tis zavrhoval, ale to je Vaše věc...

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.