Neinstaluji se aplikace z google play

Od: Datum: 22.10.14 18:18 odpovědí: 5 změna: 24.10.14 16:42

Dobry den

mam telefon LG L90 a kdyz chci si stahnout anglicko cesky slovnik offline (verze zdarma) kliknu na zelene instalovat znovu potvrdim instalaci objevi se mi tabulka: BLAHOPREJEME aplikace bude brzy nainstalovana do vaseho zarizeni.

Ale dal se nedeje nic kdyz se vratim na stranku pise mi to ze je aplikace naistalovana ale v telefonu nikde neni.

Deje se mi to tak u vsech aplikaci na google play prosim poradte mi nekdo jak na to...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.10.14 18:53

Odhlašte se a přihlašte se. Máte originální launcher? Je to mezi nainstalovanými aplikacemi v nastavení?

Ohodnoceno: 0x

Od: telamater
Datum: 22.10.14 19:34

Bohuzel se z mobilniho gmailu nejde ohlasit tak jsem to zkusil aspon pres zmenu hesla a restart telefonu a v aplikacich to v telefonu take nikde nemam...

Datum: 22.10.14 20:47

Myslel jsem tím odhlášení z Google Play!

Ohodnoceno: 2x

Od: telamater
Datum: 22.10.14 21:30

Bohuzel ani to nepomohlo prohledal jsem telefon a nikde ani v downloadech to neni ale na google play to mam ve slozce MOJE APLIKACE ANDROID ikdyz najedu tam dam instalovat tak se opakuje to ze mi rekne ze zachvilku bude aplikace naistalovana a nic...

Datum: 24.10.14 16:42
Instalujete aplikaci přez webový Google Play?
Má telefon přístup ke kvalitnímu připojení k internetu?
Zkuste vymazat data aplikace "Obchod Google Play" a vynutit jeho ukončení v Nastavení>Aplikace(Správce aplikací)
Instaluje aplikace zkrze mobilní telefon.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.