Jak otevřít nabíječku

Od: Datum: 22.10.14 16:43 odpovědí: 6 změna: 22.10.14 18:55
Potřebuji otevřít tuto nabíječku k opravĕ. Jenže nejsou tam žádné šroubky, tak nevím, to nejde otevřít, či nožem?
Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dexx®
Datum: 22.10.14 16:50

Je to lepený, takže nůž, jemná pilka...nebo něco podobnýho.

Ohodnoceno: 2x

Od: mkat®
Datum: 22.10.14 17:23

Ak tam je nejaká nalepka,tak pozri pod nu.Niekedy tam býva skrutka.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.10.14 17:24

Zdravím.! Takových nabíječek je v zastavárnách hafo. Stačí si sebou vzít multimetr a změřit jestli z toho leze to,

co potřebuji. V případě, že to má jiný konektor, tak se tam připájí ten z původní nabíječky a hotovka.

Opravovat takovou věc je ztráta času. Dnes je všechno na jedno použití. Proto tam nenajdete ani šroubky.

Rada na závěr zní...

"Pokud to nejde silou, použijte větší kladivo" *smich*

Od: bmbx®
Datum: 22.10.14 17:33

Protože zastávám názor, že lepší je recirkulovat než recyklovat - recyklovat, vyhodit atd. to umí každý blbec.

Tuhle nabíječku lze úplně krásně otevřít, opatrně nožem odloupnout čelní nejširší část. Co je vidět ta drážka kolem dokola - to je lepené.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.10.14 17:40

V zásadě máte pravdu. Já taky staré nabíječky nevyhazuji. Nechám to v šuplíku "na pak" a

když třeba potřebuju nějaký kondík, tak se to hodí.

Datum: 22.10.14 18:55

Já, když jsem se chtěl podívat jak takový zdroj vypadá uvnitř, tak jsem plasty sevřel do čelistí svěráku a pomalu dotahoval. Buď se ozve prasknutí ve svaru a nebo to holt rupne jinde. Záleží na štěstí.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.