Levný mobil s kvalitním fotoaparátem

Od: Datum: 19.10.14 21:05 odpovědí: 6 změna: 20.10.14 07:33
Pomáhám vybrat bratrovi mobilní telefon. Nebazíruje vyloženě na smartfounu nebo dotykáči, měl by být cca do 4000 a mít kvalitní foťák. Neumí anglicky a nepotřebuje nějaké extra aplikace. Přemýšlím o founu bez IOS, Symbianu nebo WP (osobně mám Lumii 520 a spokojenost). Kamarád mi doporučil, ať zkusím sehnat bazarovou Nokii 808 , ale na netu ani ťuk. Z nových jsem našla Prestigio Multiphone 8400 za cca 2300 Kč nebo Lumii 720, ta by měla fotit dobře, ale je dvakrát tak dražší. Na Heurece jsem viděla i mobily se Symbianen, ale v případě lepšího foťáku od 3000 Kč výše. Děkuji za rady :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc*
Datum: 19.10.14 21:13

mám tento http://webtelefony.cz/index.p…roduct/product&product_id=179

několikrát mi spadl na beton až ze 150cm - jen odřeninky.. Je kovový obal !

Nahrával jsem s ním video - pro mé účely stačí. Fotky jsou dost slušné, automatické zaostření, blesk...

za ty prachy jsem si nemohl vybrat lépe...

Pozor - nemá systém android, nemá možnost flashplayer - takže některá videa nefungují a hry na netu skoro žádné - já mám na volání, foťák běžného života a minimálně internet - maily, zprávy...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.10.14 21:26
Nevypadá to špatně :) Uvidíme, co ještě napadne jiné... Se systémem Bada jsem se ještě nesetkala :)
Datum: 19.10.14 21:30

Bada2 je podobný androidu - podobné ikonky, podobné aplikace... ale nemá takovou podporu, jako android..

Jak jsem psal - je to na volání a focení. Hry tam nemám žádné, aplikace jsem postupně odmazával..

Ale za posledních pár let jsem měl snad 8 mobilů a tento musím vyzdvihnout i kvůli repráčku - krásně slyším a mikrofon je taky super... Předchozí nokia E51 se s tím nedá srovnat.

Datum: 19.10.14 21:52
Ten slovenský e-shop s česko slovenskými popisky ale bohužel nevypadá nic moc :(
Datum: 19.10.14 21:53

já to koupil v cz - 2 roky starý za 1000,- vč. pouzdra - stav nového...

v prodeji v obchodu asi už nebude

Datum: 20.10.14 07:33
808 seženeš na Bazoši, ale asi ne za 4k. Co N8?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.