Odblokovat heslo na tabletu

Od: Datum: 16.10.14 19:03 odpovědí: 5 změna: 17.10.14 18:53

Prosím o radu syn má tablet který měl prasklý displej po roce jsme ho nechali opravit. Za ten rok zapomněl jaký měl gesto na odemknutí a neví ani přihlašovací údaje. Mám syna zabit nebo tablet vyhodit . prosím o radu děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.10.14 19:15
V návodu bude kombinace pro factory reset. Někdy se dá udělat kombinací kláves i bez odemčení tabletu. Nejjednodušší další řešení pro průměrně zdatného kutila je podle mě přeinstalování systému. Na stránkách výrobce bývá tovární ROM (systém) a většinou i návod. Jinak snad dokáže pomoct někdo z androidforum.cz
Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.10.14 21:15

Obnovit tovární nastavení lze pomocí mačkání kláves při startu v určité kombinaci. Vhodnou kombinaci a postup se Vám jistě povede najít na internetu podle značky a typu.

Datum: 17.10.14 13:13
Napište o jaký tablet se jedná, většinou je to kombinace tlačítek "Power" a některého "Volume"

Datum: 17.10.14 18:53
Od: nezabijet
Datum: 17.10.14 13:51
Otázka zněla "Mám syna zabit nebo tablet vyhodit "Odpověď - ani jedno - za zabití půjdete do vězení a tablet to nespustí... Vyhození problém také nevyřeší :)
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.