No internet connection detected

Od: Datum: 16.10.14 17:33 odpovědí: 12 změna: 16.10.14 19:52

dnes jsem si zakoupil TP-LINK TL-WR841N

vsechno delam podle intaku a pak uplne na konci mi to napise tohle

co mam delat prosim vas o pomoc

dan

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.10.14 18:33

Dobrý den, zkontrolujte si dráty a jejich zapojení. Ta konfigurace se nezdařila, tak to projděte znovu a pečlivě. Možná i reset a začít znovu. A předpokládám, že Váš poskytovatel internetu posílá to, co máte zaplaceno - tedy, že Vám je internet dodáván. Zdravím!

doplněno 16.10.14 18:39:

Tak potřebujete rozchodit jen tu "wifinu", ale ADSL je funkční?

doplněno 16.10.14 19:02:

To nastavení "wifiny" bude asi ve druhé nebo třetí záložce (viz Váš obrázek). Tam si "wifinu" pojmenujete, zabezpečíte a zaheslujete. Potom vše uložíte a zkusíte se přes ní připojit v PC.

doplněno 16.10.14 19:54:

dankoss - tak sláva a zdar Vaší práci.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.10.14 18:35

Bez routeru internet normálně jde?

Datum: 16.10.14 18:36

to jako znamena ze nemuzu mit wifi? ja uz driv mel wifi doma , uz jsem to udelal 3x nevim proste co s tim

Datum: 16.10.14 18:43

Až rozchodíš router, budeš mít i WiFi. Když kabel od internetu dáš do kompu, tak ti internet normálně jde? Pokud ano, opiš si nastavení sítovky v kompu, dej to pak na automat a připoj router kabelem ke kompu. Pak nastavení, co bylo v kompu netukej do routeru a mělo by to jít. Pak si nastavíš i WiFi a vše by mělo fungovat.

Datum: 16.10.14 18:37

ano normalne pouzivam kabel , ale tet co mam novy telefon a ntb tak jsem si proste zakoupil wifi a nevim co s tim :/

Datum: 16.10.14 18:50

me slape vse vpohode , ale proste kdyz tu wifi nastavuju pres cd , asi to spiz nastavim pres web , proste mi to pak na ty lehky instalaci proste napise tohle na konci

ps : kde mam najit tu ip adresu nebo tu masku a kam ji mam dat

dekuji

Datum: 16.10.14 18:58

Do adresního řádku tvýho prohlížeče, to je úplně nahoře, kde máš třeba na této stránce napsáno https://www.poradte.cz/elektr…ct-nutne-specha.html#posledni tak tam napíšeš 192.168.1.1 nebo 192.168.0.1 a zmáčkneš enter. Dostaneš se na stránku kde to po tobě bude chtít jméno a heslo. Obojí bývá admin a pak se už dostaneš do samotný administrace routeru a tam si vše nastavíš.

Datum: 16.10.14 18:54

presne tak , potrebuji rozchodit pouze wifi , kabelovy internet jede uplne vpoho ( kdyby nejel tak bych tu ted nebyl )

Datum: 16.10.14 19:01

koukam na youtube a vsechny lidi nastavuji vse jenom v sekci wireless

Datum: 16.10.14 19:10

Tak pokud ti kabelovej internet jde a bavíme se pouze o WiFi, tak ta se opravdu nastavuje v sekci Wireless.

Musíš samotnou WiFi nejprve zapnout a pak si zadáš jméno tvý sítě a typ šifrování a nějaký silný heslo. Pak dáš uložit, router se restartuje a už bys na notasu měl vidět jméno sítě, který sis nastavil.

Datum: 16.10.14 19:02

a kdyz zapnu wifi , pripojim kabel do pc , do modemu a z modemu do wifi , v sekci internet najdu tu wifi pak se na ni pripojim a mam zadat to hesloo ze spoda na ty wifine?

Datum: 16.10.14 19:52

diky vsem za pomoc , WIFI funguje :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.