Navigace tomtom

Od: Datum: 03.10.14 20:19 odpovědí: 3 změna: 13.10.14 11:59

Dobrý den, máte někdo čerstvé zkušenosti s navigací tomtom start 25 Europe a to takové, jestli si stále plete levou a pravou stranu při hlasové navigaci? Jestli ne , jde vůbec tento problém odstranit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.10.14 15:01
avatar

Dobrý den. to je klasická chyba, dříve jsem koukala radši casteji na display, když jsem byla někde, kde jsem to neznala, ale přeinstalovali jsme to letos,někdy v červnu, a funguje bez problémů, ani jednou se od té doby nespletla:) a to jsme s ní nalítali spoustu kilometrů. Ale museli jsme nechat původní hlas- tu ženu. Ostatní hlasy to pletly stejně...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.10.14 20:52

denny děkuji za odpověd, dostal jsem se na internet až dnes. A ten původní hlas,tý ženy jste tam nechali jak? Ta nová instalace na ten hlas co ty strany neplete nemá vliv?

Datum: 13.10.14 11:59
avatar
Ne ne, nemá. Jsou v ní nahrány hlasy a další vtipné se dají stáhnout, ale jak říkám, původní již nahraný ženský hlas je zatím na toto nejlepší;)
Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.