Nemůžu zapnout Tv

Od: Datum: 30.09.14 10:31 odpovědí: 6 změna: 30.09.14 19:45
Poradte mi prosim Máme doma televizi značky Panasonic a ztratili jsme k ni ovladač a vypinali jsme ji tím hlavním tlačítkem a Já tu televizi vypnula telefon takovou tou aplikaci ale už mi nejde ji zapnout zpátky :/ poradte mi prosim co mám udělat? Už jsme to zkoušeli vypojit ze zásuvky atd... a nic :(
Děkuju Sinkulova

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.09.14 10:33

Na televizi je jen hlavni tlacitko, nebo i jine? Nekdy je hlavni tlacitko funkcni jako takovy vsestrany ovladac a lze snim pohybovat do ruznych smeru. Jeste reknete jaky typ presne to je a nebo mrknete do navodu.

Ohodnoceno: 0x

Od: sinkulova
Datum: 30.09.14 11:58
Na televizi je hlavni tlačítko a z boku jsou jenom tlačítka k přepínání programů a hlasitost víc tlačítek tu není ta TV je Stara asi pět let ani ne :/
Od: hop®
Datum: 30.09.14 12:22

Většinu starších TV je bez ovladače možné zapnout tlačřítkem pro volbu programu (nahoru či dolů). Samozřejmě při zapnutém hlavním vypínači.

Od: hollub*
Datum: 30.09.14 14:05
Sviti vam kontrolka ze je tv pod "proudem", kdyz zmacknete to velke tlacitko?

Od: sinkulova
Datum: 30.09.14 19:38
Jj sviti i když se to snažím zapnout telefonem tak to jenom problikne ale nezapne se to
Datum: 30.09.14 19:45

Některé TV nastartují i tlačítkem s číslem nebo jakýmkoli jiným tlačítkem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.