Smartphone s největší výdrží baterie?

Od: Datum: 19.09.14 21:21 odpovědí: 9 změna: 14.10.14 22:58

zdravim, nevíte někdo který stroj má nejdelší výdrž tak do 6 000 ,-?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jredf
Datum: 19.09.14 21:31

Cena nerozhoduje o výdrži mobilu. Paradoxně mobily cca kolem 1 tis. mají větší výdrž, než ty za 6 tis. A to z důvodu, že ty laciné nemají oparační systém a tak jejich výdrž je třeba i týden. Špatnou zkušenost mám s Lumií. Asi bych doporučil HTC, ty jsem měl 2 a bylo s baterkou lepší jak Samsung. Důležité mi přijde i doba nabíjení. To zas Lumia byla excelentní.

Ohodnoceno: 0x

Od: neon22
Datum: 19.09.14 22:03

Mrkni na Lenovo P780

Datum: 19.09.14 23:19
Záleží na tom, co od telefonu očekáváš, pokud chceš smartphone, vyhni se levným značkám, kterým po nějaké době klesne výdrž baterie.

Datum: 20.09.14 02:01
jred pise blbosti. Na znacce nezalezi zalezi na parametrech mobilu. Jde koupit mobil s 1900mAh nebo i s 4000mAh. Chcesli obyc tak kup za litr a vydrzi nebot je obyc a ma mapy displej. Lepsi mobily zivi LCD velke , narocnost dat , wifi , procesor ktery muze byt az 8jadrovy atd... atd... Doporuji treba z ciziny THL 5000
Ohodnoceno: 2x

Od: spike
Datum: 25.09.14 19:04

díky, tak nakonec objednano lg l90, 2500 mAh baterie, očekávám výdrž tak 3-4 dny :)

Datum: 25.09.14 19:20

Mám mobil s 1950 mAh baterií s menším displayem (4")... a na střední jas se dá pohodlně vybít za půl dne... Neříkám, že z něj nevymáčknu dva dny, ale to jen když se hodně omezuju - vypnout mobilní data, nechodit skoro na internet, na hraní zapomenout, občas hovor a SMS.

Jinak mám data i Wifi trvale zapnuta, na internetu jsem docela často, ale rozhodně ne pořád, jas automatický... a nabíjím každou noc, někdy z 50%, někdy ze skoro totálního vybití.

Takže jestli budete s mobilem něco dělat a chodit na internet, rozhodně neočekávejte výdrž 4 dny.

Datum: 26.09.14 21:38

ne ne, já sem ten typ, co jen občas zavolá a napíše, internet vůbec, hry vůbec, jen občas z nudy. za den mám max 2 hovory průměrně nebo jen pár sms nic víc, navíc podle recenzí od uživatelů i při serfování a větší zátěži opravdu dosáhli 3 dnů :) jsou i "5" tky s baterií 2000 mAh a to je opravdu katastrofa... záleží opravdu na všem, systému, rozlišení, druh displeje, nastavení aplikací, procesoru atd... až vyzkouším, tak napíšu svoje zkušenosti uvidíme..

Datum: 14.10.14 21:36

Zdravim, tak sem pořídil lg l90, 2500 mAh, baterie vydržela 8 dní ! je pravda že sem jí celkem šetřil, ovšem nějak se to neliší od mého běžného užívání :) denně cca 5 hovorů, několik sms, občas wifi, foto, budík, povypínal sem co se dalo a jsem nadmíru spokojen :) myslim si že těch 4-5 dní hravě dosáhnu :) je to 4.7 palec, 4 jádro, android, 960x540, vypnul sem bluetooth, synchronizaci, vibrace pri dotyku, wifi, jas 45 % uplne staci i za slunicka, tot snad vse :)

Datum: 14.10.14 22:58

THL 4400 a THL5000 - prodávají je i standardní české e-shopy. Vlasním THL4400 a absolutní spokojenost. Mají aku 4400 mAh a 5000 mAh. Tloušťka je celkem je Ok.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.