Jakou náhradní baterii pro Sony Ericsson K750

Od: Datum: 02.11.14 19:57 odpovědí: 8 změna: 03.11.14 19:20

Zdravím. Na mém starém telefonu Sony Ericsson K750i odchází baterie. Nevíte jakou novou náhradní baterii mám koupit? Hledal jsem na Mall.cz ale moc chytrej sem z toho nebyl... :( Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 02.11.14 20:01

Já bych koupil tuto.

doplněno 02.11.14 20:05:

Mimochodem na Mall.cz mají na baterie pro Sony ericsson jen na dva novější telefony

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.11.14 20:02

díky za radu !

Od: aroff
Datum: 02.11.14 20:14

Já nakupuji tady.

http://aukro.cz/listing/listi…ch-0819&order=p&string=BST-37

Mimochodem Mall.cz patří k těm dražším E-shopům, holt se ty přiblblé reklamy musí zaplatit.

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 02.11.14 20:35

Pozor ! Už se mi párkrát stalo, že pokud jsem kupoval baterii do nějakého staršího modelu mobilu, tak měla dost staré datum výroby, a jak je známo, tak Li-XX baterie jde do háje skladováním téměř stejně jako používáním, takže jsem si nepomohl :(

Od: pepr®
Datum: 02.11.14 20:45

Tak potom si např. na Heuréce vybrat neoriginální náhradu, která bude pravděpodobně novější. Ale ani v tom připadě to není záruka.

Datum: 02.11.14 21:08

pepr:

To jsem si původně myslel taky, jednalo se o neoriginál.

Datum: 03.11.14 19:07

Do stejného mobilu jsem koupil zde https://www.c-baterie.cz/do-mobilu/sony-ericsson/k750i/ . Kvalita jako originál. Zde jsem koupil již více aku - mobily, fotoaparáty ... velká spokojenost.

Datum: 03.11.14 19:20

Mě se už mnohokrát vyplatilo udělat vlastní repas, nebo koupit rovnou v Číně, je to k nevíře, ale výdrž je lepší než originál, nebo u nás kupované alternativy a je to levné. Pro repas kupuju články pro modeláře a to taky výjde levněji.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.