Nelze dobít T-mobile

Od: odpovědí: 3 změna:

Dobrý den, mám problém. Dlouho jsem nepoužívala tmobile simku asi se blokla. Potom jsem si koupila dobíjecí kupon ale nelze dobít. Dokonce ani dobít online. Pak se zobrazí chyba:

Služba je dočasně nedostupná, prosíme opakujte akci později.
Kód chyby: G 502

Ví někdo jak to vyřešit?

3 odpovědi na otázku

 

 


1x
avatar jokeer
Víte jak dlouho? Po určité době dojde k vypršení kreditu nebo zrušení čísla! Kredit se vám opět přičte po dobití čísla, pokud je ale karta zrušena, nelze ji využívat ani dobít!

 


0x

Zkuste vytočit *101# a uvidíte, jestli nemáte vypršenou platnost SIM. Případně se podívejte, zda-li není kupon již proexpirovaný.

 


0x
avatar gamapolis

Ze stránek T-mobile:

Jak je to s platností kreditu

Platnost kreditu na Twist kartě je 12 měsíců.

V této době je nutné kredit znovu dobít.

Dobitím alespoň 200 Kč zahájíte další 12měsíční období.

Pokud si během 12 měsíců svou Twist kartu znovu nedobijete, služby vám budou zablokovány. Jejich odblokování je možné do 30 dnů dobitím Twist karty. Pokud kartu nedobijete ani během této lhůty, zbývající kredit propadá a telefonní číslo bude zrušeno. O blížícím se konci 12měsíčního období vás budeme informovat SMSkami 6 dnů a 2 dny před ukončením období.

Pokud tedy kartu nedobijete do 12 měsíců od posledního dobití,bude zablokována.Odblokovat můžete do dalších 30 dnů.Pak je číslo zrušeno.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]