Šicí stroj se neposouvá

Od: ® odpovědí: 6 změna:

prosím může někdo poradit čím to je že když šiju na šicím stroji (lužnik) tak se mi nechce posouvat látka musím za ní tahat ,dříve látka krásně jelasama ale ted to vůbec nejde ,zkoušela jsem to různě štelovat a nic šije to dobře ale musím za látku tahat poradí někdo?

6 odpovědí na otázku

 

 


2x

A není něco s podavačem? Jinak já jsem to u staršího Luzcnika měla asi tak. Přestal posouvat látku, musela jsem do servisu, a byly tam ulomené ty zoubky. No po 25 letech užívání se tomu není možno divit.

 


2x

a nemáte jenom spuštěný podavač v dolní poloze tou páčkou?jako třeba při šití knoflíků se vypíná podavač.


myslíte jestli jsou ty zoubky nahoře a ne skryté dole?ne to jsem také zkoušela jestli ty zoubky nejsou již opotřebené nevím zkusím to ještě jednou vyčistit ale to jsem již také dělala

Kdyby měl někdo zájem a byl z okolí HK tak jsem jeden Lucznik koupil s chalupou. Uvažuju že ho dám na charitu nebo na aukro. Ten přístroj nemá moc příznivců (četl jsem že je to pěkný šmejd ) takže pochybuju že by mi kvůli němu na Aukru utrhli ruce. Pro vás ale možná má cenu v tom že jste na něj zvyklí. Stačí napsat.

to ne já ho chci právě dát na aukro ale chci aby byl v pořádku já jsem si koupila singer

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]