Nemůžu připojit bluetooth sluchátka k mobilu

Od: odpovědí: 5 změna:

Zdravim, koupil jsem si bezdrátová sluchátka a fungovaly mi v pohodě, ale pak jsem dostal nový mobil a ani mi to bluetooht nenalezne a když jsem to zkoušel připojit k tomu starýmu telefonu, tak je to taky nenalezlo... Mám takový sluchátka ještě jedny a uplně ten samý problém... Jsou to tyto DENON AH-W150.
Prosím, poraďte co s tim...

5 odpovědí na otázku

 

 


0x

Zkuste to bez drátů, milý Marconi...

 


0x

musí se znovu s telefonem spárovat, a viditelná jsou pro telefon (to že je najde) jen během párováíní

U holky se mi to podařilo zpárovat taky až když byly oba aparáty ve vyhledávacím módu. Pouhé vyhledání mobilem nestačí. Musí se navzájem hledat oba. Sluchátka budou mít tlačítko reset nebo dírku na zasunutí jehly kterou se čudl aktivuje uvnitř.

to resetovací tlačítko sem asi našel, ale nefunguje to...

Ono nejde o to jen zmáčknout tlačítko a myslet si, že nastal reset, většinou jde o to dodržet správný postup, doporučuji juknout do manuálu. Co to má znamenat - "resetovací tlačítko jsem asi našel"? , většinou se handsfree resetují kombinací tlačítek, hlasitost / příjem hovoru / délkou podržení - nač dávat ještě nějaké tlačítko navíc, které má využitelnost jednou za hodně dlouhý čas, při změně telefonu :-D

Hansfree by mělo po resetu začít hledat (většinou indikováno LEDkou) , mobil musí v ten okamžík být pro bletooth zařízení viditelný, v okamžiku kdy se vzájemně najdou, mobil napíše výzvu o zadání hesla, to může být různé, ale u handsfree bývají čtyři nuly.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]