Lenovo yoga tablet 10 nejde zapnout

Od: Datum: 12.09.14 16:26 odpovědí: 10 změna: 16.03.15 20:06
Problém je napsaný uz v popisku ... Prostě to jen zavibruje a naskoci logo ... Nejde nic dělat . Mate někdo podobný problém? Jak to mám řešit?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.09.14 16:51
Naběhnout do loga a zamrznout to je většinou softwérový problém. Řeší se to v 99% reinstalací ROMky. V jediném zbylém procentu zabere nechat tablet s logem běžet až do úplného vybití a po připojení na nabíječku ihned zapnout. Jak píšu . . je to ale opravdu jen náhoda když uvedený postup zabere.
Ohodnoceno: 0x

Od: baara
Datum: 12.03.15 15:11

nevíte náhodou jak provést reinstalaci romky u tabletu lenovo yoga 8? dekuji za odpoved

Datum: 12.03.15 17:24
Podívej se prvně na web výrobce. i daleko horší výrobci dávají na své stránky tovární ROM s návodem k její instalaci. Divil bych se, kdyby si lenovo dovolilo nechat tablet bez podpory. Když najdeš postup instalace u výrobce a zjistíš jestli podle něj dovedeš propojení mezi václavem a počítačem do stavu kdy ho počítač uvidí Tak se můžeš rozhodnout jestli půjdeš do továrního nebo nějakého custom ROM třeba z XDA.dev nebo tabletroms.com
prvně ale zkus jen ten reset do továrního nastavení protože všechny jiný pokusy znamenají ztrátu všech dat a nastavení.
doplněno 12.03.15 17:27: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2686474
Aspoň minimální znalosti angličtiny budou každopádně nutné.

Od: mkat®
Datum: 12.03.15 16:28

Nedá sa resetnúť?Ak áno ,skuste mohlo by pomôcť.

Od: zkorumpovanalis
Datum: 13.03.15 16:47

Uvedením tabletu do továrního nastavení. Stiski volume up (nebo down) společně s tlačítkem pro zapnutí a drž. Následně zvol obnovit do továrního nstavení.

Od: lenovo
Datum: 13.03.15 16:59

Tak mu taky poraď, že jakmile display problikne je třeba tlačítka pustit a po menu 10 položek se pohybuje tlačítkem UP Down. Naštěstí nabídka je anglicky. U jiného Lenovo ji mám čínsky

Od: zkorumpovanalis
Datum: 15.03.15 13:57

To už mu snad dojde.. Čínsky je to u šedivek dovážench z číny, smartphony a tablety, které jsou určeny pro český trh jsou v angličtině ;)

Datum: 15.03.15 22:19

Tak já koupil Lenovo snad v osvědčeném obchodě a je to čínsky.

Datum: 16.03.15 19:26

No, já koupil tablet Lenovo A3500-FL normálně v ČR, v žádném neověřeném obchodě, bylo u něj uvedeno i "česká distribuce", ale přesto je menu čínsky. ;)

A jinak přehrání ROMky.. Na internetu jsou toho celé stránky, ale bez znalosti angličtiny se to těžko obejde. Klasický postup je nalezení ROMky na internetu, stažení, připojení zaízení k počítači, použití vhodného programu a nahrání ROMky.

Je ovšem nutné vědět, co se při každém kroku děje, jinak reálně hrozí poškození tabletu.

Datum: 16.03.15 20:06

Tak já to mám A3500-H 7" model 3g

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.