FM vysílač automatické hledání

Od: Datum: 08.12.12 15:20 odpovědí: 6 změna: 09.12.12 13:34

Dobré odpoledne, mám v autě pouze rádio (bez CD i USB) a rád bych si na delší cesty pouštěl své písničky. V Tchibu budou mít tento FM vysílač, který má automatické vyhledávání volné frekvence. Máte s tím někdo zkušenosti, jestli to automatické vyhledávání funguje a nemusí se volná frekvence hledat manuálně? Už jsem jeden měl, ale to se nastavovalo manuálně a bylo to celkem nepoužitelné, před jízdou jsem to naladil a když jsem ujel nějaký kus cesty, tak už to rušila nějaká radiová stanice. Jinak mi ten FM vysílač hodně připomíná Belkin TuneCast Auto Universal :D

https://www.tchibo.cz/FM-vysilac-do-auta-p400023117.html

http://www.czc.cz/belkin-fm-v…id=5uttvcif1ohr49v3iqjael2cn1

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: luke237
Datum: 08.12.12 16:07
Fakt si nemuzes za 1000,- koupit nejlevnejsi radio s USB/SD konektorem?
Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.12.12 16:09
Chapal bych, ze nechces, jestli mas ted nejake opravdu kvalitni radio (citlive, dobry zesilovac apod.).

Datum: 08.12.12 16:11
i za mene nez 1000,- : http://autoradia.heureka.cz/

Od: napster
Datum: 08.12.12 16:25

Nemůžu, protože bych musel koupit originál celý čelní panel, nejde vyměnit samotné rádio (Mazda 5) a to je dost drahé

Od: mowla*
Datum: 08.12.12 16:57

Ten FM vysilač si najde volný ´kanál´, ale rádio na něj budeš muset naladit, to za tebe neudělá... Jestli má něco jako ´RDS´, tedy pokud cestou bude kanál najednou obsazený a vysilač se automaticky přeladí na jinou volnou frekvenci a současně ´řekne´ i rádiu, aby se přeladilo (a kam), není jasné - podle mne možná zjistíš z manuálu - z popisu na webu to není jasné...

doplněno 09.12.12 13:44:

Tchibo není výrobce elektroniky - jen prodejce čehokoli, obvykle ve vlastním designu (jen vnějškově - do střev nesahají ani designově) - takže je možné, že někdo má zkušenost s tímtéž výrobkem pod jinou značkou...

Ale já bych jako nejsnazší viděl koupi (přes web) a vyzkoušení konkrétního výrobku - vrátit do 14 dnů lze bez problémů... Případně lze koupit i v prodejně, ale pak (myslím) si při vrácení musíš vybrat něco jiného v dané (nebo vyšší) hodnotě...

Od: napster
Datum: 09.12.12 13:34

Mě hlavně zajímalo, jestli s tím má někdo zkušenosti, jestli dobře funguje to automatické vyhledávání, jestli to spolehlivě vyhledává volnou frekvenci. Naladit pak na rádiu jen danou stanici je maličkost.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.