Omezená délka hovoru Vodafone?

Od: Datum: 02.09.14 19:40 odpovědí: 11 změna: 03.09.14 05:20

Dobrý den, když mám delší tel. hovor mobilem (Vodafone) s uživatelem stejné sítě, tak je hovor vždy ukončen (vypadne) po 60 minutách. Nezkoušel jsem dlouhý hovor do jiné sitě, tak tam zkušenost nemám. V nastavení mobilu jsem žádné omezení délky hovoru nenašel a nenastavoval. Jde o "normální" chování Vodafone nebo všech poskytovatelů mobilních sítí? Děkuji Vám za zkušenosti a reakce. Zdravím!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trubkaaaa
Datum: 02.09.14 19:45

zavolala bych operátorovi, každý balíček je jiný :)

Ohodnoceno: 0x

Od: ben®
Datum: 02.09.14 19:47

Dobrý den, děkuji - možná to udělám. Já nemám žádný balíček, ale dobíjecí kartu. Zdravím!

Od: sarkaona*
Datum: 02.09.14 19:46

Dobrá otázka...

Datum: 02.09.14 19:49

jojo určitě zavolejte operátorovi, ty dobíjecí karty to mají přednastavené :)

Datum: 02.09.14 19:49

Dobrý den, děkuji - snad ano. Uvidím, jakou mají zkušenost jiní. Zdravím!

doplněno 02.09.14 19:51:

kucharinka - stává se to, když jsem volán. Na takto dlouhý hovor nemám většinou kredit.

Datum: 02.09.14 19:53

Zdravím,

už jsem se s tím také setkal...

Zde je odpověď.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 02.09.14 20:01

Dobrý den, děkuji Vám - už je to jasné. Chyba není na straně volajícího ani volaného, ale u poskytovatelů, kteří nás ochraňují (za což jim touto cestou "děkuji"). Zdravím!

Od: sarkaona*
Datum: 02.09.14 19:55

Mám Vodafone paušál, volám kámošce, která nemá Vodafone, ale má paušál, pípne mi to v mobilu a hovor se přeruší. Co je zvlášní, že sice kolem hodiny, ale nikdy ne přesně na sekundy. Tam se to liší. Kdybych to měla nastavený v mobilu, tak by čas byl stále stejný.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.09.14 20:26

toto ma i t-mobile omezene na 65minut , asi proto kdyby jsi jen tak volala cely den tak at neplatis miliony :D

Datum: 03.09.14 01:07

U Vodafone je maximální délka hovoru 60 minut. Mám kartu "Hodinovku", u níž je cena hovoru do sítě Vodafone 7,90 Kč. V posledním roce mi operátor hovor z této karty "usekne" už po 30 minutách ...

Od: lego®
Datum: 03.09.14 05:20

To je takovej druh.
Je to schvalne abys nevolal omylem celou noc kdyz nezavesis.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.