Jak upravit audio?

Od: Datum: 31.08.14 13:46 odpovědí: 3 změna: 01.09.14 14:25

Zdravím. Mám na počítači jednu písničku, ve které se hraje na klavír a na flétnu. Hledal jsem snad všude a už nevím, kde. Je někde nějaký program, který by úplně vystřihl tu flétnu a klavír zachoval. Tak, aby byl slyšet pouze ten klavír...?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.14 13:59
avatar

No, nikdy jsem po tom nějak extra nepátral, ale co jsem tak někde letmo zahlédl, řekl bych, že tvá snaha je zcela marná.

Neseženeš.

Sice by asi nějaký programy dokázaly tu flétnu nějak zeslabit, ale netuším jak moc kvalitně by to fungovalo. Spíš nefungovalo.

Ovšem existuje cesta, jak to dokázat zcela dokonale. A sice dostat se ke studiový nahrávce, kde jsou jednotlivý nástroje nahraný na samostatný stopě a vzít si jen stopu s klavírem. Ovšem úspěch na toto vidím jako zcela mizivý, takřka beznadějný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.14 21:29
avatar

Nebo najít MIDI nahrávku a flétnu prostě vymazat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.09.14 14:25

Zkusil bych třeba audacity a pohrát si s kanály levý/pravý, pokud je nahrávka ve stereu a každý nástroj je v jiné stopě.. dále si můžete zkusit pohrát s filtry a stáhnout některé frekvence, abyste potlačil nežádoucí nástroj a co nejvíce zachoval ten chtěný. Každopádně úplně odfiltrovat to nejspíš nepůjde, pokud to potřebujete na studijní účely, aby to šlo odposlouchat, mohlo by to stačit...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.