Jaký koupit fotoaparat, jake parametry, tip

Od: Datum: 31.08.14 11:30 odpovědí: 5 změna: 31.08.14 21:22

Dobrý den, našel by se tu někdo kdo rozumí trochu fotakum? Chtela bych si koupit nějaký ,,už lepší fotak,, do rodiny. Cenově cca do max. 10.000-12.000,- Převážně na focení rodinných momentek a nějakou dovču, krajinky a podobně. Ale převažovat bude určitě focení malé dcerky. První krůčky, úsměvy a podobně. Občas nějakou nechat vytisknout do rámečku, ale jinak hlavně ukladat do PC. Vůbec netuším podle jakých parametrů se řídit, jakou značku atd. Nyní máme fotak, který má hrozně dlouhou dobu spouštění než se jakoby fotka vyfotí. Takže malá někde je, já stisknu a než se to vyfotí, tak malá už je někde jinde :( A to mi hrozně vadí...Poradíte tedy něco? Děkuji moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jester
Datum: 31.08.14 14:50

Zkuste zrcadlovku nikon d 3100,na vaše požadavky perfektní,ja mam tento fotak už rok a absolutní spokojenost.

Ohodnoceno: 0x

Od: bumbaz
Datum: 31.08.14 16:13

Ze zrcadlovky mám trochu obavy, že bude složitá na obsluhu a hlavně nepraktická (váha, rozměry) Já nejsem žádný fotograf

Datum: 31.08.14 21:22

Zrcadlovku určitě ne, představa focení prvních krůčků zrcadlem je na hlavu, vám se hodí nějaký kompakt, ideálně něco v hliníku, neb tyto mašinky pokud spadnou na zem tak to celke snadno rozdýchaj...

Zkuste pohledat co se vám libí a my pak zhodnotíme zda to či ono...

http://digitalni-fotoaparaty.…cz/sony-cyber-shot-dsc-rx100/

Něco podobného můžete hledat...

Datum: 31.08.14 19:38

A co máš teď? Jedna věc je foťák, druhá je jestli s ním umíš. Pokud to neumíš, tak ti nepomůže ani Hasselblad...

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.