Mobil jako mikrofon k PC

Od: Datum: 31.08.14 00:31 odpovědí: 3 změna: 31.08.14 12:53

Ahoj

rád bych se zeptal jestli nejde udělat z mobilu mikrofon pro PC mobil mám Samsung S7562 Galaxy S Duos

mám Jack 3,5mm i USB kabel Win XP Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.14 03:46

Podle mě by s tím bylo zbytečně moc práce. Dá se sehnat normální mikrofon asi za stovku s přijatelnou kvalitou zvuku.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.08.14 11:58
Jde ti o nějakou špionáž - nahrávání toho co slyší mobil nebo o co? Nemá smysl se s něčím bastlit když mikrofon stojí stovku i se sluchátkama. Nebo jsi samsunga rozšláp a jde ti o to jestli modul mikrofonu můžeš použít pro počítač? To by teoreticky mělo fungovat. Jestli to máš na stejný wifi můžeš zkusit Teamview. Přes ten vidí počítač co se na mobilu dělá, jen si nejsem jistý jestli jen vidí nebo i slyší. Zkoušel jsem ten program jen asi 20 minut.

Datum: 31.08.14 12:53
existuje taková aplikace mic to speaker a to zapne mikrofon aby byl slyšet do repráků , vy pak připojíte přez propojovací 3,5 mm kabel mobil do vstupu k pc a je to.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.