Tarif O2 Na!Dlouho

Od: Datum: 06.10.14 13:14 odpovědí: 8 změna: 07.10.14 14:32

Dobrý den, přemýšlím o pořízení tarifu O2 Na!Dlouho. Nyní mám kredit a dobíjím kupony. Chápu to správně, že si objednám sim kartu s přednabitým kreditem 150 kč a budu mít stejné tel. číslo? Dále si můžu kupovat opět ty samé kupony (třeba 250 kč) a stejně jako doteď dobít, ale budu mít tu výhodu, že budu volat do sítě O2, kterou nejvíce využívám, jen za 6 kč nezávisle na délce hovoru? Není v tom zase nějaká skrytá podmínka?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 06.10.14 13:21

volat do vlastní sítě za 6,-? když se dá volat za 2,- nebo i méně? kde je ta výhoda?

doplněno 06.10.14 14:03:

jo mně uniklo za 6,- a bez tarifikace...tak to možná jo..

Ohodnoceno: 0x

Od: peetrs
Datum: 06.10.14 13:42

Tak rozhodně se mi to zdá výhodnější než to co mám teď - kredit. Paušál se mi moc nevyplatí, protože někdy volám víc, někdy míň a platit měsíčně pořád stejnou částku se mi nechce. Celá rodina má volání od O2, tak hledám něco nejvýhodnějšího. Díky

Od: lujs®
Datum: 06.10.14 15:26

Ono je to jenom do vlastní sítě a počítá se jenom první minuta a dál je to vlastně zadarmo.

Žádnej fígl v tom není, já už to používám už asi rok a něco.

Od: peetrs
Datum: 06.10.14 15:50

Objednám si přes web sim kartu a jak je to s tím tel. číslem? Už tam bude moje číslo, které zadám při objednávce? A dobíjet mohu stejnými kupony jako teď? Děkuji moc

Datum: 06.10.14 16:09

Když se dívám na stránky O2 na tuto službu, tak tam mají i možnost, pokud už člověk má O2 kartu, nastavit si to přes nastavení v moje O2 - takže být tebou, tak zkusím spíš tuhle variantu, pokud si chceš nechat stávající telefonní číslo... Dobíjecí kupony jsou dle stránek O2 stejné..

doplněno 07.10.14 13:25:

@totak - no a není to to, co jardao2guru píše ve druhé části odpovědi? Podmínka je si to volání zdarma do všech sítí aktivovat a dobít alespoň za 300 - pak to volání zdarma do všech sítí platí po 30 dní - pokud znovu dobijete, tak se služba zase prodlouží?

Nebo máte odkaz ještě na jinou službu?

Od: jardao2guru
Datum: 06.10.14 16:29

Dobrý den,
máte-li již SIM kartu v naší síti (O2), pak nemusíte objednávat novou - tím byste získal nové číslo, což dle popisu nechcete. V tomto případě stačí změnit tarif v samooblsuze Moje O2 (www.moje.o2.cz). Po změně tarifu na NA!DLOUHO budete mít volání po 1. minutě zdarma do sítě O2 a na pevné linky v ČR. Pokud byste chtěl volání do všech sítí zdarma po 1. minutě, zašlete ještě SMS ve tvaru VYHODA MINUTA na číslo 999111. Tímto aktivujete nárok na tuto výhodu a po dobití kreditu částkou alespoň 300 Kč vč. DPH budete mít na 30 dní volání zdarma po první minutě do všech sítí v ČR.

Je-li cokoli nejasné, ptejte se

S přáním hezkého dne

Jaroslav Neubauer
Guru pro Social Media, O2

Datum: 07.10.14 12:53
A vysvětlí nám Guru, proč aktivovat službu s voláním pouze do vlastní sítě, když O.2 nabízí v současnosti simkarty, kde je volání po první ( nebo po druhé?) zdarma do všech sítí?
Nerýpu . . jen chci slyšet v čem je u té novinky zakopaný pes.
doplněno 07.10.14 14:24: Aha tak to bude ta kulišárna já věděl, že to nebude jen tak. Reklama je jedna věc a skutečnost jako obvykle druhá. Stejně jako volání do vlastní sítě zdarma co inzeruje TescoMobile. Ti ale aspoň řeknou na rovinu že to je jen měsíc po dobití.

Od: lujs®
Datum: 07.10.14 14:32

Ale jakejkoliv hovor do vlastní sítě za 6Ká není podmíněnej ani nějakým dobíjením ani ničím jiným !.!.!.!.!.!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.