Nefunkční SD karta

Od: Datum: 18.08.14 08:57 odpovědí: 3 změna: 18.08.14 17:44

Dobrý den,

Před týdnem jsem si koupila mobil lg optimus l7 II. Všechno fungovalo dobře, spokojenost, ale pak to po mně začalo chtít aktualizaci, tak jsem se včera připojila k wi-fi a aktualizaci stáhla. Počkala jsem, než se všechno vrátí do normálu, ale když jsem pak večer chtěla poslouchat písničky, zjistila jsem, že tam nemám ani jeden soubor. Říkala jsem si, že asi jenom vypadla, tak jsem ji vyndala a zandala, vypnula a zapnula mobil, ale stále nic. Když najedu na nastavení/uložiště, tak dole mám možnost "připojit kartu SD" a "Smazat kartu SD" ale je to napsáno šedě, a když na oboje kliknu, tak se nic nestane. Myslíte, že je to tou aktualizaci? Prosím poraďte, jsem už úplně zoufalá, zkoušela jsem snad všechno, ale těmhle věem vůbec nerozumím.

Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.14 09:02

Zkusila jste tu kartu v PC? Jestli bude v PC také prázdná, tak znovu naformátovat a vyzkoušet znova v mobilu.

Ohodnoceno: 0x

Od: mar27*
Datum: 18.08.14 09:05

Teď jsem zkoušela zapojit mobil do počítače a objevila se mi tam interní paměť ale SD karta nikde.

Od: mkat®
Datum: 18.08.14 17:44

Ale skuste samotnu kartu v počitači.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.