Alcatel one touch 991 dělá jen malé forky

Od: odpovědí: 6 změna:

Dobrý den,

obrátila se na mne kamarádka, abych jí do PC zálohoval fotky z jejího telefonu Alcatel one touch 991. Při tom jsme zjistili, že telefon od jisté doby dělá jen malé fotky cca 300 x 200 px, ačkoliv když byl nový, dělal fotky velké. Zkontrolovali jsme nastavení, má tam nastavenu velikost fotografií 5 megapixel a jinak všechno normální.

Protože telefon prošel rukama mnoha lidí, včetně dětí, máím podezření, že tam je instalován nějaký program, který si vynucuje vlastní způsob focení. Telefon teď nemám v ruce, ale i kdybych se k němu dostal, tak s ním neumím zacházet.

Jak takovou aplikaci najít a odinstalovat?
Předem děkuji za radu, či pomoc.

6 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar lindaf

Dobrý večer, zkusila bych nejprve telefon uvést do továrního nastavení. Pokud by to nepomohlo, tak reklamace (případně servis pokud už není v záruce) :)


Obávám se, že návrat do tovární nastavení, by asi způsobil vymazání kontaktů a historie.

od toho máme přece aplikace na zálohování


Víte, já chytrý telefon nemám, ani jsem nikdy neměl, z "inteligentních" věcí ovládám jenom počítač a tak jsem žil v laickém přesvědčení, že podobně jako na PC, lze i u telefonu zjistit, jaký má softver a že podezřelé aplikace lze "jedoduše" odinstalovat.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]