Redukce na australské zásuvky

Od: Datum: 14.08.14 22:52 odpovědí: 5 změna: 26.08.14 23:03

Zdravím, potřebuji koupit redukci z EU spotřebiče do AU zásuvky. Našel jsem jenom z EU/US na AU, ale ty nechci. Jsou totiž dělané na širší kolíky např od notebooku a já potřebuji na tenčí kolíky na mobilní telefon. Nevíte někdo odkaz na nějaký eshop, kde mají tyhle věci přehledně, případně neexistují nějaké kódy pro každou redukci? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: alfa
Datum: 26.08.14 22:30

Vygooglovat "redukce austrálie" jsem samozřejmě zkoušel, kdybych našel co jsem hledal tak bych jsem nepsal. Ty multi-adaptery jsem taky našel, pro mě zbytečně drahé a po návratu zpět by mě byly k ničemu, moc necestuji. Měl jsem na mysli tyto, na Ebay i s dopravou kolem 20kč. Přikládám fotky - na první fotce ta bílá je australský výstup, černá americký výstup, na druhé fotce jsou vstupy - do australské jde zapojit evropský(širší kolíky) i americký spotřebič, do americké jenom evropský spotřebič (tenčí kolíky). No a já hledám redukci se vstupem jak má černá a výstupem jak má bíla redukce. Budu potřebovat nabíjet mobil. Dá se použít i ta bílá ale nabíječka není zastrčená na pevno a při vytáhnutí ze zásuvky by redukce zůstala v zásuvce.

Datum: 15.08.14 11:10

Dobry den, ja mam tento a bez problemu:

http://www.conrad.cz/cestovni…774-1501-0-cerna-seda.k619755

Toto vypada take ok

http://www.conrad.cz/cestovni…500209-australie-bila.k612849

Jinak se daji koupit adaptery na letisti po priletu.

Ohodnoceno: 1x

Od: hop®
Datum: 26.08.14 22:53

Tohle je snad nejběžnější artikl na letištích.
Cestoval jsem do Anglie, koupil jsem si předem jeden z nejlevnějších adaptérů na trhu. Kdybych ho koupil po přistání na letišti v Londýně, měl bych ho asi za třičtvrtě ceny...

Ohodnoceno: 0x

Od: alfa
Datum: 26.08.14 23:03

Já mám zkučenost opačnou, že na letištích je to až 10x dražší, teda není to vlastní zkušenost, ale kamarád je na Novém Zélandu a doporučil mi redukce koupit určitě doma, na letišti v Aucklandu prý kolem 20 dolarů, zasuvky mají myslím stejné, očekávám stejné letištní ceny.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.