Jakou venkovní anténu doporučíte

Od: Datum: 14.08.14 08:01 odpovědí: 7 změna: 14.08.14 20:16

naše tv je zapojená na společnou anténu na paneláku,máme asi 19programů ale jen pár funguje bez problému zbytek kostičkuje nebo nejde skoro vůbec,známej měl ten samí problém tak koupil dražší pokojovou anténu ale já bych radši venkovní anténu kterou chci dát na balkon,jakou mi doporučíte? děkuju za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.08.14 08:39

Doporučím tu společnou. Poslat na ni odbornou firmu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 14.08.14 08:53

Ona to firma nejspíš neudělala blbě. Jen to dělala kdysi dávno a nikdo to od té doby neupravil na současně používané frekvence.

Ohodnoceno: 0x

Od: lmgify
Datum: 14.08.14 10:56

Jestli prijima vsechny kanaly, tak ma nastaven prijem na spravne frekvence. Že mu obcas kostickuji, znamena, ze nema dostatecnou silu nebo kvalitu signalu, tedy na predzesilovaci neni nastaven spravne zisk na to, aby do koncovych zasuvek dolezl signal v normovane sile.

Budo umuse tproste prijit zpet s merakem a premerit to a jestli maji na vystupu predzesilovace spravnou hodnotu, tak budou muset zajit do bytu tazatele a zmerit to tam, jestli nahodou nekdo nad nim v nekterem z bytu neexperimentoval a nehrabal se v jeho koncove zasuvce.

Do te doby si mezitim tazatel muze koupit kvalitni (RG-6, ne RG-59!) ucastnickou snuru rozumne delky (tak do 5m) a pripojit TV primo do koncove zasuvky (odebrat vsechny rozbocovace apod.) a koukat se, jestli mu to jeste porad kostickuje. Jestli bude vse v poradku, tak muze postupne pridavat cokoliv mel po ceste mezi TV a zasuvkou (rozbocovace, set top boxy, PVR/DVR, ...)

Datum: 14.08.14 20:16

To, že přijímá všechny multiplexy neznamená vůbec nic.

A jelikož nenapsal, o jaké město jde, nelze mu ani nic poradit.

Od: lmgify
Datum: 14.08.14 08:42

Reklamujte u firmy, ktera vam tu spolecnou antenu nainstalovala, at si to prijdou zpatky opravit, kdyz to udelali blbe!

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 14.08.14 09:50

Dobrý den, pokud trváte na venkovní anténě, máte normální signál a balkon dobrým směrem, tak zkuste venkovní směrovou anténu Logaro - není moc velká a funguje dobře. Já ji mám pod střechou na půdě a jsem s ní spokojen. Zdravím!

http://www.wifi-shop.cz/oem-d…tena-logaro-12-db_d18043.html

Datum: 14.08.14 10:03

Anténní a satelitní technika mě živí přes 20let a i přes to nedokáži poradit. Bez znalostí příjmových podmínek je totiž nemožné odpovědět.

Ale určitě bych nechal opravit či upravit STA.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.