Sluchátka k PC

Od: Datum: 10.09.14 21:24 odpovědí: 3 změna: 11.09.14 15:01

Ahoj :)

Dosloužili mi moje Philipsi které jsem používal u svého počítače. Takže jsem se začal dívat po něčem novém a "lepším". Nehledám herní sluchátka chci poslouchat hudbu a podobně. Zatím co jsem se díval tak by se mi libily tyto

http://www.alza.cz/akg-k-44-d…hatka_prenosna_nahlavni#popis

Mají poměrně kladné ohlasy a docela mě zaujaly. Jsem ochoten investovat něco kolem 1200 kč. Zase nějaký audiofil nejsem. Ale pokud tady nějaký je a má zkušenosti a klidně by mě doporučil nějaké jiné sluchátka rád si nechám poradit. Upřednostňuji raději přirozený projev než hromadu basů a tak podobně. Jestli mě chápete :)

Děkuji za každou radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.09.14 07:06

Od té doby co jsem vyzkoušel silikonové pecky, tak mi tento typ sluchátek moc nevyhovuje. Potí se v tom hlava, je to nepřenosné a nepraktické.

Teď mi dorazily tyto a velmi mile mě překvapily.

Takže 45,-Kč klidně obětujte a vyzkoušejte.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.09.14 15:01

Děkuji za reakci a však určitě hledám normální sluchátka a né peckové. Nikdy se mi hlava ani uši nepotili a neměl jsem s nima žádný problém. A sluchátka za 45kč? :) Určitě ne, s takových super kupů jsem už dávno vyrostl. Jedny mám k telefonu stáli mě nekolik stovek a jsem s nima spokojený ale zvuk s počítače přehrávají pořád hůř než moje staré philips. V každém případě děkuji za snahu poradit :)

Od: bmbx®
Datum: 11.09.14 10:06

Já ze stejných důvodů používám pecky (mám od několika firem), jsou pohodlnější. A např Creative EP 630 mají vynikající frekvenční rozsah, dobrý zvuk a nezničitelný kabel.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.