Dvířka od pračky

Od: odpovědí: 9 změna:

Dobrý den, má někdo radu jak demontovat dvířka u pračky s horním plněním. Je to jen kus plechu a na druhé straně kus plastu. Po nějakých šroubkách ani západkách památky. Pokazil se ten plastový zobáček na zamykání. Proto to chci rozdělat. Zkoušel jsem páčit atd ale prostě to nejde. Značka Fagor.

Ví někdo jak na to? Díky za tipy.


Dvířka od pračky
9 odpovědí na otázku

 

 


0x
avatar miramira

jsou zřejmě na plastovém válečkovém kloubu, který je třeba vysunout směrem předpokládám ke středu dvířek pračky. Chce to nějaké kleštičky.


Asi jsem to špatně popsal. Vím jak je sundat z pantů ty dvířka (měl jsem je i sundané).Je mi, ale jak demontovat ten palst od toho plechu abych se dostal na ten zamek s tím pastorkem. I když je sundaám nikde prostě ždne šroubky západky nic. A vypáčit to nejde to praská.

Děkuji je pro docela oříšek.

 


0x
avatar ladinpraha
Kdysi jsem nejakou podobnou pracku rozebiral. Jako prvni se musel sundat cely bocni plášť. Pak byl teprve pristup ke sroubum vseho ostatniho.

Nepotřebuji rozdělávat pračku potřebuji rozdělat jen horní dvířka a dostat se zámku. Ty co jsou na foto, jen nejsou celé zbytek výše.

 


0x

Napiš typ pračky


Fagor-2FET-96

 


0x

Pomůže ti to?


co mi má pomoct? jinak vím že je to na beton ten zobaček v těch dvířkach je volnej a má byt napruženej.

To pomůže patřilo k servisnímu manuálu,ale soubor nešel vložit.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]