Oboustraný 3.5 konektor

Od: Datum: 08.12.12 12:09 odpovědí: 14 změna: 12.12.12 00:14

Zdravím chěl bych si vytvrorit oboustraný 3,5 konektor chtěl jsem se zeptat nevíte o nějakém navodu nebo něčem jak si to vytvořit chodím prvním rokem na SS elektrikáře . Díky za odpověd

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.12 12:23

3,5mm jack? Zapojení pro audio najdeš na internetu a pájet snad umíš. Jen nezapomeň použít stíněny kabel.

Ohodnoceno: 0x

Od: jami*
Datum: 09.12.12 15:17

http://www.lan-shop.cz/kabel-…k-3-5-mm-stereo-m-1-5-m-59167

nebo prostě ustříhni dva jacky ze starejch sluchátek, propoj ty správný drátky, kousek izolačky a je to. Tohle jsem si udělal asi v šestý třídě, když jsem si chtěl nahrát obsah audio kazet z magneťáku do PC :) a fungovalo to jak mělo.

Stejně kvalita zvuku z 3,5 jacku mobilu je optimalizovaná na ty sluchátka, když to pustíš do pořádnýho repra tak to bude nic moc kvalita zvuku.

Od: bmbx®
Datum: 09.12.12 15:21

Co to je optimalizovaná pro sluchátka? *haha*

Zvuk bude dobrý a může být i lepší než z těch sluchátek, záleží do čeho se to píchne...

Datum: 10.12.12 23:27

Každý mobilní telefon má zvukový chip (stejně jako PC má zvukovou kartu). A pokud nemá vysloveně hudební model telefonu s lepším čipem, nebo nějaký z top telefonů, tak z AV konektoru půjde vždycky nějak zkreslený zvuk a hodně šumu, což se ve sluchátkách částečně ztratí, ale v repru už ne...

Od: bmbx®
Datum: 11.12.12 10:24

To je docela nehorázný nesmysl *haha*

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.12.12 10:31
jami, placas kraviny :)
pro reproduktory samozrejme musis signal zesilit a tim nejake zkresleni vznikne, ale to rozhodne neni dane cipem ve zvukovem zarizeni ktere slouzi jako zdroj signalu.

Datum: 12.12.12 00:05

Takže vlastně každej mobilní telefon podle Vás hraje v nejvyšší možný kvalitě, všechny hrajou stejně a předevšim dobře :) V každym telefonu je audio mikro čip, mikro zesilovač a pak pro každý výstup a vstup filtr/y. Přesně tak, čip dává signál. A právě na tom výstupním signálu záleží nejvíc. Zkuste si píchnout kvalitní sluchátka nebo klidně to repro do nějakýho telefonu za dva tisíce a pak do třeba galaxy s3 s podporou 5.1.

Datum: 12.12.12 00:14
tim jsem chtel poukazat na to, ze neni v kvalite rozdil jestli posloucham ze sluchatek nebo z reproduktoru. takze to ze se sum ve sluchatkach ztrati a v reproduktorech ne je blbost.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.12.12 12:24

JACK-kabel-JACK. Spojení bez kabelu bude náchylné na poškození konektorů v přístrojích. Případně popiš, k čemu to má sloužit.

Od: 28zdenek*
Datum: 08.12.12 12:31

Sloužit to má pro připojení třeba mobilu , notebooku k radiu ( reproduktorům)

Od: geryw
Datum: 08.12.12 12:44

Přesně tak, proč si nekoupíš krátkej kabel jack - jack? A prosím tě, co je to SS elektrikář? To budeš pracovat v nějakym koncentráku?

Od: 28zdenek*
Datum: 08.12.12 12:45

SS - střední škola :D protože si to chcu vytvořit sám vyzkoušet si to

Datum: 08.12.12 12:59
2 jacky, stinena dvoulinka, "stred" zapojis na stineni a oba kanaly na obou stranach na stejne barvy. hotovo. tohle jsem dělal už na zakladce :D

Datum: 11.12.12 14:28

Na odkazu si můžeš vybrat montážní konektory,jaké chceš.. http://www.emo.cz/k284-elektr…ktory-audio-video-3-5-mm-jack

JABRAKA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.