3 telefony - jaký vybrat

Od: Datum: 11.08.14 15:44 odpovědí: 2 změna: 11.08.14 16:34

Zdravím Vás.
Už hodně dlouho hledám nějaký hodně levný telefon, který má slušný hardware. Teď jsem našel rovnou tři. Jsou to Doodgee DG800, MyPhone Cube a Zopo ZP700. jde mi hlavně o cenu, která je v těchto případech velmi nízká, okolo 3tisíc, všechny telefony mají 4jádro, 1gb ram, slušný foťák. Značky se nebojím, kamarád má Zopo a je s ním velmi spokojený a já dřív měl MyPhone a fungoval velmi dobře. Skoro žádné rozdíly v telefonech nejsou, takže je těžké si vybrat. Chtěl bych především dobrý přední foťák, kvůli skype apod.
Který telefon by jste mi doporučili?
Předem děkuji za každou radu :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jpo
Datum: 11.08.14 15:59

Víte, je to úplně jedno, který z těch mobilů si vyberete. Mobil je předně určen pro hlasové a datové služby. Foťák je doplňkem a rozhodně Skype není z palikací, která podporuje nějakou kvalitu u přeno video. Tedy, ikdyž bude foťak kdoví jaký, kvalitu u Skype to ovlivní dost málo.

Ohodnoceno: 0x

Od: anonymboyy
Datum: 11.08.14 16:34

Dobře, ale telefon bude určen i na tzv. selfie, když se budu chtít vyfotit např. s kamarády. Doogee má přední kameru 8mpx, což si myslím, že je solidní. Asi si vyberu tento, protože všechny tři telefony mají skoro vše shodné.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.