Jak stahovat soubory do mobilu?

Od: Datum: 03.08.14 13:42 odpovědí: 5 změna: 03.08.14 15:44

Dobrý den, chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se stránkou DeviantArt. Nevíte jak soubor typu ZIP( RAR,..) stáhnout do mobilu? Zda se to musí první stáhnout do pc a pak vložit do mobilu? Budu ráda i za nějaký postup. Děkuji za odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.14 13:46

Za předpokladu, že se jedná o mobil s Androidem, tak např.

https://play.google.com/store/search?q=rar

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikolka098*
Datum: 03.08.14 14:25

Ano, jedná se o android. Bohužel tam není to, co jsem si vyhledala jinde, proto se ptám. Jinak děkuji.

Od: bmbx®
Datum: 03.08.14 14:31

Pokud máte v mobilu aplikaci na rozbalení souboru RAR nebo ZIP tak to můžete stáhnout přímo do mobilu, v něm rozbalit a nainstalovat, jinak to lze udělat přes PC - rozbalit v PC a rozbalenou aplikaci pak nainstalovat do mobilu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.08.14 15:35

Díval jsem se na ty stránky. Narazil jsem většinou na možnost downloadu jpg a png, ale celé albumy budou asi v těch zip a rar.
Tzn. po volbě download dojde ke stažení a stažený souboru po klepnutí otevře aplikace, kterou máte v mobilu. Pokud je nainstalovaná více než jedna, tak je možno si vybrat. Na Googleplay jsou ty aplikace pro UnZip apod. co jsem Vám naznačil v předchozím. Jinak samozřejmě můžete vše provést z PC a do mobilu potom přenést jpg, atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stek®
Datum: 03.08.14 15:44

Pokud máte Android, tak bych doporučil aplikaci ES File explorer. Je tu stahovač souborů i rozbalovač souborů RAR, ZIP, atd.

Samozřejmě, že by to mělo jít stahovat. Přes DeviantArt jsem taky někdy stahoval RAR/ZIP soubory a vždy mi to šlo. Na prohlížení webu a stahování souborů používám Operu Classic. Na rozbalování souborů ES File explorer.

doplněno 03.08.14 15:52:

V ES File exploreru si najdete stažený soubor, klepnete na něj a někde dole by mělo být takové logo se šipečkou s názvem "extrahovat", klikněte na něj a vyberte složku, kam obsah archívu (ZIPu, RARu) chcete rozbalit. A máte to!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.