GoPro příslušenství

Od: Datum: 01.08.14 16:35 odpovědí: 3 změna: 01.08.14 19:07

Dobrý den, koupil jsem si GoPro HD hero 3+ a dostal jsem k němu tento ovladač a tento rámeček, ale absolutně nevím na co mi to je :( Nevíte na co se to používá?Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.08.14 18:15

Ten ovladač je WiFi ovladač. Je potřeba si přečíst návod jak nastavit, že tento ovladač bude funkční. Lze totiž nastavit, že GoPro bufdeme ovládat aplikací mob.telefonu.
No a ty druhé součástky jsou rámečky pro uchycení GoPro do závěsu, kteý se upevní k podložce (hemla atd.)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.08.14 18:52

Vím že ten ovladač je na WiFi už jsem to zkoušel ale nevím na co ho použít :) A díval jsem se ještě na ten rámeček a viděl jsem tam tenhle obrázek a to se jako má takhle používat jo? Vždyt něco do tý kamery vletí a je po ní nebo s tím kolem spadne a má odřený gopro vždyt proto tam je ten kryt ne? Dokonce jsem to viděl jen v tom rámečku na lyžích a to mi přijde jako risk :/

Datum: 01.08.14 19:07

GoPro má množství držáků. Viz gopro.com
Ten WiFi ovladač se používá tak, že se musí aktivovat na kameře. Na kole ho třeba ani není potřeba. Jednodušší je zapnout kameru do StandBy čelním tlačítkem a potom horním zapínat a vypínat nahrávání. Ale pokud budu mít kameru někde na skále a potřebu se natočit při průjezdu, tak tu Wifi použiji (ale můžu použít i mobil). Já osobně tento ovladač moc nepoužívám. Jedině na vzdálené zapnutí kamery, kdy mobil nemá dosah.
A s těmi rámečky. Obvykle se kamera vkládá do vodotěsného boxu a ten se připevní těmi třmeny na držák na helmě. Tím je chráněna kamera před prachem a vlhkostí.Apropos, ta kamera vydrží neskutečně hrubé zacházení. Kolega ji má na vrtulníčku a občas s ním spadne. Kamera bez ůhony.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.