Aku vysavač nebo tyčový elektrický vysavač

Od: Datum: 31.07.14 21:18 odpovědí: 4 změna: 19.05.15 08:34

Potřebuji poradit jaký pohotovostní vysavač vybrat. Má nám sloužit jako rychlý pomocník při úklidu drobného smetí, zvířecích chlupů na podlahách (PVC, dlažba ev. lehká údržba koberce). Nevím zda-li aku (např. Eta 1443, Leifheit) nebo elektrický (např.Hyundai VC 0200)?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.14 21:24

Mám malý "aku" vysavač, který se nabíjí přes adapter. Funguje fajn, ovšem nemá kdovíjaké sání.

Taky nemůžete u "aku" výrobků počítat s dlouhou životností. Za cca rok Vám odejde akumulátor a v záručním listu je výslovně uvedeno, že záruka na aku, je pouze 6.měsíců.!

Z toho plyne poučení, že levněji vyjde za sebou tahat dráty. :(

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.07.14 21:29

My měli Bosh a teď máme Etu,oba supr s rotačníma kartáčema,jak jinak,ale protože máme dvě kočky musí se často pořádně čistit a ofukovat filtr bo ty chlupy sbírá kartáč poctivě,ale ucpávájí kartáč i filtr...ale supr pomocník.

Datum: 19.05.15 08:06

Já mám aku vysavač s rotačním kartáčem Domo Shark DO 203 S,vysává tak,že vám srovná u chlupy v koberci,byla jsem s ním náramě spokojená ale po třech letech odchází baterka ,zatím vysává ale už nemá tu sílu, už jsem našla i firmu,kde se dá tato baterie koupit.ale výměna té baterie to bude asi pro mne oříšek...Nevím,zda mám koupit novou baterii za 400Kč nebo koupit nový vysavač.Nemáte s tím někdo zkušenosti jak se tato baterie vyměnuje?Nakoukla jsem dovniř a nebude to vůbec lehké.(alespoň pro mě)

http://www.onlineshop.cz/male…-do-203-s-16392P.diskuse.html

Datum: 19.05.15 08:34

Nahraďte tie batérie nabíjacími člankami príslušnej voltáže a minimálnej kapacity.Niejaký kutil vám ich tam dopasuje,ja som takto výmenil v AKU vrtačke.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.