Závada na šicím stroji

Od: Datum: 31.07.14 19:30 odpovědí: 2 změna: 31.07.14 19:46

Dobrý večer,

samozřejmě budu kontaktovat servis, ale než to udělám (mám ho hodně z ruky) - nemáte někdo zkušenost (jak náročná asi bude oprava, jak se to pohybuje cenově...)?

Mám už asi 5 let tento šicí stroj: http://www.raj-siti.cz/sici-s…-singer-quantum-9920/d-69470/

vždy bez problémů, žádná porucha (šiju pro svou potřebu), nyní se mi stalo, že přestala fungovat "páčka" na spouštění zoubků podavače. Zoubky dolů jdou spustit (potřebuji na volné prošívání), ale už nejdou vrátit zpět na "klasické" šití (musela jsem odšroubovat takovou tu "destičku" a zoubky vrátit "ručně"). Nesetkali jste se s tím někdo? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.14 19:44

měla jsem nedávno v opravě stroj ,právě jsem měla poničený podavač nití od zlomených jehel ...což já pouhým okem nepostřehla , také mi stroj seřídil a platila jsem 900kč

Ohodnoceno: 2x

Od: 111®
Datum: 31.07.14 19:46

není to zanešeno chlupy z látek?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.