Dobrý levný dotykáč

Od: Datum: 30.07.14 18:44 odpovědí: 9 změna: 07.08.14 14:03

Sháním pro dceru dotzkový telefon. Chtěla bych max do 2000. Můžete poradit, který je dobrý v poměru cena-výkon-atd. Nebo na co bych měla při výběru koukat. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jupsak*
Datum: 30.07.14 19:42

do dvou tisíc nic moc nepořídíte, radši se ještě 1500 přidejte a kupte si nokii Lumia 630. Já mam akorát na 2 sim karty (duo sim) a nemůžu si telefon vynachválit. Je to můj první dotykáč, má windows phone 8.1 a ještě se mi nestalo, že by se seknul. Velice bytelný- vypadl mi z auta a ani škrávanec, jednou jsem omilem také vylil na mobil pomerančovou matonku, telefon byl naštěstí vybitej, byl v servisu a tam ho jenom propláchli nějakou látkou a funguje jako novej. Platil jsem 250Kč a měl jsem to další den hotové.

Ohodnoceno: 1x

Od: georgooo
Datum: 30.07.14 22:04

nokia lumia 630, to je velmi špatný vtip. Nic horšího už snad poradit nejde.Naprosto mrtvý koncept , podobně i značka nokia ... Do 2 tisíc seženete alcatel s androidem

Ohodnoceno: 0x

Od: jupsak*
Datum: 31.07.14 19:30

to co vydržela nokie je velece dobré, nevím co proti ní máte. měl jsem předním samsung B2100 ten mi také vypadl z okna, za jízdy z bagru a ještě jsem jím ho přejel, 7tun na mobilu a přežil velice dobré, umejval jsem ho normálně vapkou a telefon fungoval stále dobře.

Datum: 31.07.14 22:02

to se máš c čim chlubit

Datum: 30.07.14 21:20

Já jsem koupil před měsícem Prestigio 4044 Dual SIM za 2390,- a jsem s ním spokojený.Zatím žádné problémy.Taktéž se neseká.Koupil jsem ho v jednom známém internetovém obchodě za tuto cenu.Jinak bývá tak o 800,-dražší.

Od: kutululu
Datum: 31.07.14 07:26

Já bych mohla doporučit Sony xperia Tipo. Jako první dotykáč je úplně ideální. Je malý, skvěle padne do ruky, baterie vydrží poměrně dlouho a má Androida. A cenově se do dvou tisíc vejdete ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.07.14 08:57
Tipo lepší než Prestigio a podobné :)
On se Android začne zasekávat po nějaké době na většině zařízení.
Ale za 2 tisíce je Tipo nejlepší volba! :)

Od: sssopel
Datum: 31.07.14 20:19

Do 2000,- se dá sehnat Samsung Galaxy Young. Mám ho jako záložní a přijde mi, že je dokonce rychlejší než můj hlavní Galaxy S. Jediná nevýhoda je horší displej. Ale za tu cenu je to ok.

Od: pet75
Datum: 07.08.14 14:03

Kupovala jsem děckám Samsung Galaxy Young k vánocům za 2300, teď se dá koupit i pod 2000. Pro děcka naprosto vyhovující, mají menší prsty, displej jim taky nevadí. Hlavně, že se na tom dá hrát :) Nevím co by se dalo lepšího za tuhle cenu koupit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.