Koupě objektivu

Od: Datum: 30.07.14 17:54 odpovědí: 2 změna: 30.07.14 19:23

Dobrý den potřebuji poradit.Mám fotoaparát Canon a ráda by jsem si koupila objektiv na focení makra. Objekti je Sigma 70-300mm f4.0-5.6 DG Macro pro canon.Potřebuji pradit ohledně kvality a taká zda dost přibližuje.Děkuji za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.14 18:46

Měl jsem ho v ruce jen chvíli, ale vzhledem ke stylu dotazu myslím, že ti bude stačit. Jen zaostřovací motor je poměrně hlučný a celý objektiv při ostření citelně vibruje.

Ohodnoceno: 2x

Od: bmbx®
Datum: 30.07.14 19:23

Je důležité si uvědomit jaké makro chcete fotit a vyzkoušet si zdali takový objektiv bude vyhovovat vašim požadavkům na makro. Možností jak fotit makro zrcadlovkou je více, liší se zvětšením zaostřovací vzdáleností atd. S úspěchem lze do začátků použít nejlevnější a dostatečně uspokojivou makropředsádku, kterou lze použít na objektiv který už máte. Pak lze použít inverzní kroužek, makrokroužky...

osobně si myslím, že vámi uvedeného objektivu budete z makro možností spíš zklamaná.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.