Hlaseni chyby na internet.str

Od: Datum: 30.07.14 12:56 odpovědí: 4 změna: 30.07.14 14:20

Dobry den,

prosim o radu. Vcera jsem si prohlizela zbozi na jednom internet.obchodu. Fungoval normalne, pak jsem to zavrela a kdyz jsem se tam chtela podivat znova, nepustilo me to tam a misto toho se objevilo 400 Bad request a pod tim je napsano- nginx. Kdyz jsem se divala na net, nasla jsem tam radu vymazat historii daneho webu a cookies, ale to nevim, jak se to dela. Mam totiz tablet a na tom to neumim. Brachovi doma ty stranky funguji, ja jsem ale v nemocnici,tak nemam pristup k nicemu jinemu. Poradite mi prosim?

Dekuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc*
Datum: 30.07.14 13:17

stránka, kterou chcete vidět znovu, již neexistuje - zkuste zadat jen ty webovky na prodejce a zboží hledat znovu..

Ohodnoceno: 0x

Od: kecerad
Datum: 30.07.14 13:49

Dekuji za radu, ale ani tak to nefunguje, pritom existuji, mluvila jsem s brachou, tomu jdou normalne...

Datum: 30.07.14 13:56

to ze stranka NEEXISTUJE je chyba 403, chyba 400 znaci "low level" problem bud u klienta (dns, nejaky komunikacni problem...) nebo na serveru (zruseno, spadly deamon nebo co ja vim..)

zkuste v prikazovem radku windows napsat:

ipconfig /flushdns

Od: stan33
Datum: 30.07.14 14:20
V nastavení prohlížeče to určitě bude a nebo stáhnout jiný prohlížeč. Jinak systém je Android a nebo Windows a jaký prohlížeč?

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.