Tv philips vypina sa

Od: Datum: 28.07.14 17:06 odpovědí: 2 změna: 29.07.14 14:17

zdravim Chcem sa spytat mam doma Tv philips je to LCD a ked ho zapnem zobrazi sa zelena kontolka a po cca 2-3 sekundach sa vypne, len preblikne slabunko obraz a vypne sa hned nabehne cervena kontrolka.. skusal som pozerat kondenzatory tie vyzualne su dobre ziaden nieje vypucany ..skusal som ich par prepajkovat, ci tam nahodou nie je studeny spoj, ale nic.. tv skusam zapinat len cez dialkove na boku TV sa polamaly tlacitka.. ako mam postupovat pri oprave? vobec sa nevyznam v niektorych suciastkach..nejde oto, ze by som nemal na opravu, ale tiez som elektrotechnik, no nemam tolko praxe aby som nato hned prisiel a preto ziadam radu od vas co moze nieco take sposobovat.. ked mi pc vypinalo takto isto ale po 10 sekundach tak som na doske videl vadne kondiky tie som vymenil a je pokoj.. moze byt kondik zly aj ked nieje napucany? nemam ho ani ako zmerat mam len multimeter klasicky za 8€ dakujem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.07.14 17:43

vybojky, trandy, traficka, kondiky

Ohodnoceno: 0x

Od: mkat®
Datum: 29.07.14 14:17

Pravdepodobne zvätšeny odber zo zdroja.Trerba merať napätia.Kde sa liši napätie treba hladať zavadu.

Kondiky môžu byť ,a aj byvaju ,vadne aj ked nie su "nafučané"

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.