Mobil Win8 nebo Android?

Od: Datum: 22.07.14 10:22 odpovědí: 6 změna: 22.07.14 12:23

Tahle otazka uz tady probehla, ale temer pred rokem. Zajimaly by me nazory soucasne. Mam Androida, ale takovou "plečku" LG s malou pameti, kterou jsem koupila ze byla mensi (mam male ruce) a ze byla dualni a ze nebyla draha a ze, to je hlavni, jsem se vubec nesnazila se zajimat o parametry dotykovych mobilu. I to ale melo neco do sebe. Dneska v nem uz celkem svistim a vidim nedostatky, obcas, dost casto me ten mobil strasne stve. Sice to nebude tim Androidem. A protoze se cas nachylil a chci novy, kvalitni (zas ne velky, ale muze byt vetsi o neco) tak ted vyvstala otazka, zda Win8 nebo opet Android?

V notebooku mam Win7. a zatim jsem spokojena.

Na nazory jsem zvedava, za rady dekuju !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: redyssek*
Datum: 22.07.14 11:13

Oba systémy jsou dobré. Windows běží plynule i na slabších zařízeních, ale já osobně bych dal přednost Androidu, a to jak protože s ním už umíš, tak kvůli jeho otevřenosti, možnosti si vše přizpůsobit, ...

Také záleží na značce telefonu. Některým výrobcům Android běží plynule, u některých se to nedá používat. Já mám velmi dobré zkušenosti se Samsungem a Alcatelem.

Pokud se nechystáš ke koupi slabého telefonu za 1000 korun, s Androidem by neměl být problém.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.07.14 12:14

Slabsi, "jen" za 4500 uz mam LG 455 a spokojena rozhodne nejsem. Obcas si dela co chce, nastavim diplay a za cas se prenastavi jak se mu libi cas vypnuti, zhasne kdyz potrebuju zavesit, blbne dost casto nejsem schopna ho "zvednout" kdyz zvoni, at soupu jak soupu, no to by byla dlouha rada. Tak premyslim o HTC nebo Samsungu, nebo prave Nokii s OS.

Od: kutululu
Datum: 22.07.14 11:24

Už jste někdy pracovala s Win 8? Win 7 a Win 8 se totiž sobě vůbec nepodobají. Určitě je to o zvyku, zda se s ním naučíte pracovat. Já jsem si pořídila notebook s Win 8 a jsem nešťastná, protože pro mě jako pro laika je to zbytečné, jelikož nevyužiji jeho funkce. V telefonu mám odjakživa Android a jsem spokojená. Jeho chod je určitě závislý na telefonu. U některých šlape jako hodinky, u jiných se seká a dělá neplechu. Ale vše se dá vyřešit, pokud začne Android zlobit vyřeší to přeinstalace ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.07.14 12:10

Všeobecne s PC nemam probelm se cokoliv naucit, zatim nemam potrebu menit OS, nemam rada reinstalace a pokud mi na moji praci staci, nemenim ani jine aplikace. Ale kazdy vvetsinou chvali to sve, na co je zvykly, ovsem me by zajimaly rozdily, ktere volbu mohou ovlinit. Diky za odpoved!

Datum: 22.07.14 12:20

Tenhle se zda cenove i vykonem slusny, doporucite?

http://www.lg.com/cz/telefony/lg-D620R-g2-mini

Datum: 22.07.14 12:23
Mobilni wp 8 je neco jineho nez w8 na pc. Sel bych do androidu , staci na foru se podivat co banda doporucuje jinak i nokia na to prisla, ze se oplati udelat mob s androidem. Jsou vyssi poptavky po nem.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.