Koss Porta Pro - uplatnění doživotní záruky

Od: Datum: 18.07.14 09:41 odpovědí: 4 změna: 18.07.14 12:18

Dobrý den, jelikož se mi u sluchátek Koss Porta Pro porušil přívodní kabel a začlo hrát jen jedno sluchátko, poslal jsem sluchátka do servisního střediska Koss v rámci uplatnění doživotní záruky. Nikde jsem však nenašel informaci jak dlouho vyřízení reklamace trvá. Otázka tedy zní: Za jak dlouho mi opravená sluchátka příjdou? Všem případným odpovídajícím děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.14 09:41
Jako každá jiná reklamace musí být vyřízena do 30 dnů
doplněno 18.07.14 10:58:

jinak souhlasím s @bmbx, taky mám Porta Pro, asi 4 roky, kabel se mi zlomil po roce. Vyměnil jsem za jiný, tam se zase ukroutil u konektoru, tak jsem tam dal pozlacený konektor za 30 Kč a sluchátka tak fungují bez problému dodnes :)

Mám teda verzi bez doživotní záruky

Ohodnoceno: 2x

Od: bmbx®
Datum: 18.07.14 10:16

U sluchátek KOSS s doživotní zárukou se mi přerušil kabel 2x zhruba po půl roce, pokud si představím, že budu do konce života každého půlroku ty KOSSy reklamovat, tak to je doživotní záruka opravdu výhrou :-D

Sluchátka jsem rozebral a použil zcela jiný kabel z nějakých levných sluchátek a jsem v pohodě už třetí rok

Ohodnoceno: 0x

Od: bm509
Datum: 18.07.14 11:38

Mě vydrželi cca 2 roky než se zlomil kabel, to je pro mě přijatelní doba. Použít jiný kabel z levných sluchátek je samozřejmě také řešení, ale jen pro někoho kdo má doma páječku .

Od: bmbx®
Datum: 18.07.14 12:18

No, pro mě není přijatelná doba ani 2 roky, to je pro věhlasnou značku KOSS docela ostuda, protože pokud si na něco dovolím dát doživotní záruku, tak se nepředpokládá, že mi je budou do smrti bezplatně opravovat, ale že by mi měli sluchátka doživotně vydržet bez závad V tomto si to trochu lidi pletou, proto radši koupím sluchátka od Creative, parametrově jsou mnohé jejich modely lepší než KOSS, cenově jsou za polovic nebo i méně a u kabelu jsem ještě nezaznamenal závadu, ani v okolí, za období téměř 6 nebo už možná více let .

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.