Jak zjistit operátora?

Od: Datum: 14.07.14 18:32 odpovědí: 7 změna: 15.07.14 12:55

Prosím, můžete mi napsat nějaký odkaz, kde bych podle tel. čísla zjistil operátora? Nejedná se o jedno číslo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.14 18:48

třeba tady

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.07.14 18:58

Jo a po použití odkazu se modlit aby to sedělo a že ten někdo nezměnil operátora

Od: cuca®
Datum: 14.07.14 19:05

Cisla jsou už prenosna, takze se jedině zeptat volaného, pokud mate třeba vyhodne volání v síti.

Ja si je kupříkladu oznacuji hvězdičkou a vím, ze s nimi muzu povídat a povídat a povídat. ...

Datum: 15.07.14 10:04

Na webovkách jednotlivých operátorů jsou formuláře pro ověření jestli je číslo v jejich síti.

http://www.vodafone.cz/osobni…lou/je-cislo-v-siti-vodafone/

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.07.14 12:33

Když volám na přenesené číslo,tak mi to nejdřív hlásí,že volám do jiné sítě. Tak by neměl být problém vědět jestli volám třeba do své sítě nebo do jiné.

Od: lanko
Datum: 15.07.14 12:41

Děkuji, pomohli jste mně. To upozornění, že voláte do jiné sítě funguje snad jednou desetinou hovorů. Snad jen u O2, ale to nevím určitě. U virtuálních operátorů tohle nejde vůbec.

Datum: 15.07.14 12:55

Tak jediný řešení je dát si neomezený tarif,a je jedno do jaký sitě se volá

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.