Přemístění ikony na mobilu

Od: Datum: 13.07.14 18:55 odpovědí: 2 změna: 13.07.14 19:17
avatar

Dobrý den.V hlavním menu na mobuli jsou ikony.Mám jich tam 20.Pokud chci na další,přejedu prstem přes display směrem doleva a ukáží se další ikony.Tam jich mám 15-zbytek je zatím prázdný.Stáhl jsem si prográmek,který vytvořil ikonu,která se objevila na 1.stránce vlevo nahoře(tj.jako 1.v pořadí).Tím pádem se ostatní ikony posunuly o jedno místo a ikona ,která byla na 1.stránce vpravo dole se přesunula jako 1.v pořadí na druhou stránku.No a teď otázka:zajímalo by mě jak to udělat aby ta nová ikona a případně kterákoli další se umístila jako poslední na 2.stránce.Nebo jak ji přemístit.Nějak nevím jak na to.Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.14 19:01
avatar

Podržte na ikoně prst a tahem ji přemístěte na dané místo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.14 19:17
avatar

To právě nejde.Když to udělám a táhnu jí do strany doprava i doleva,tak se sice jako přetáhne ale po otevření menu je vše při starém.Takhle mi jde přetáhnout ikony z hlavní lišty směrem nahoru.Tam se objeví slovo "odstranit" a ikona zmizí.Ale ikonu z jedné strany na druhou se mi to nedaří přetáhnout.

doplněno 13.07.14 19:26:

Teď jsem teprve zjistil,že ikony se řadí podle abecedy.Tak jestli někde není něco,kde to upravit.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.