Výběr levného tabletu

Od: Datum: 11.11.12 13:15 odpovědí: 4 změna: 11.11.12 20:32

Dobrý den, mohl by mi někdo pomoct s výběrem tabletu? Používal bych ho na internet, videa, obrázky ale hlavně na čtení knih + možná nějaká ta aplikace. Nabídka je hrozně velká a vůbec nevím jakou značku apod. Potřeboval bych ale cenu tak do 3 000. Nechci žádný Samsung nebo Apple který dělá předražený hračky, stačí nějaký obyčejný ale hlavně ať je bezproblémový. Děkuji za tipy a rady :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.12 13:32

tak nevim, co si mam predstavit pod tabletem za 3000, muj pulroku stary phone stal 7000, a mohl by byt rozhodne lepsi

Od: miko*
Datum: 11.11.12 13:41

Třeba něco takového? http://www.alza.cz/goclever-tab-t75-7-d366940.htm . Váš telefon mě opravdu nezajímá, nepotřebuji telefon za 7000, to si radši rovnou koupím notebook za 10 000..nepotřebuji to nejlepší jde mi o praktičnost :)

Datum: 11.11.12 14:14

Datum: 11.11.12 20:32

Uz trochu chapete, co jsem chtel rict? :)
Toto jsou nedostatky (vykopirovane z recenzi z vaseho odkazu):
-Osekana verze Androidu
-512 MB RAM
-Padani her - nemoznost spustit lepsi hry
-Mala interni pamet 4GB - instalace her vyuziva pouze tuto pamet a ne kartu, tudiz i kdyby sli spustit, tak by se tam vesli tak 2 hry, ale zadna inteligentnejsi hra jako Avatar atd. se nepodarila spustit, vzdy se objevi oblibena hlaska PROGRAM PRESTAL PRACOVAT [:(] ale neni to herni pc ze [:)]
-Plasty, po 2 tydnech jiz vrze
-repro hraji dost potichu
-horsi rozliseni (pozn. - stejne jako muj telefon s 3x mensim displayem)
-horsi kamera
-vypadavajici konektor na nabijeni
-nepodsvicene ovladaci tlacitka
-Slabý příjem WIFI signálu
-Bohužel po 14-ti dnech se mi po vybití baterie vypnul,po nabití a zapnutí nenačte systém a stále přeblikává logo vyrobce,nyní je v reklamaci a bude vyměněn za nový
-Nabíječka je dost volná ve zdířce pro nabíjení,stačí malý pohyb s tabletem a přestane nabíjet

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.