Kamera na palubě letadla

Od: Datum: 11.07.14 08:33 odpovědí: 3 změna: 11.07.14 11:55
Dobrý den, chtěl bych si sebpu fo letadla na palubu vzít kameru (GoPro), nestane se s ní něco až bude v tom jejich bezpečnostním "rentgenu"? Vím že elektronika a mikrovlny nejsou zrovna dobrá kombinace tak se radši ptám.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.14 09:05

Měl jsem sebou kameru na palubě a nic se nestalo.Měl jsem tam i filmy do foťáku(meměl jsem tenkrát digitální a taky v pohodě.

Ohodnoceno: 0x

Od: bmbx®
Datum: 11.07.14 11:38

Už několik desítek let jsou tyto rentgeny konstruovány tak, že zdroj záření je natolik slabý, že neublíží ani citlivým fotografickým materiálům. Navíc ani normální rentgen neublíží elektronice, neplést s mikrovlnami v mikrovlnce

Ohodnoceno: 0x

Od: gloglio
Datum: 11.07.14 11:55
Díky za odpověď, právě že už se mi jedoou rozbil foťák tím že jsem ho postavil na mikrovlnku (nakonec se ukázalo že je dirka v nějaké té těsnící mřížce) tak se radši ptám :-D

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.