GPS v tabletu ASUS

Od: Datum: 09.07.14 19:49 odpovědí: 5 změna: 10.07.14 11:32

Zdravím, našel by se tu někdo kdo by mi poradil jak rozchodit GPS navigaci na tabletu Asus MemoPad HD 7 ME173X-1B076A? V baráku mi to nenajde vůbec satelit a venku mi to najde po deseti minutách aktuální polohu ale trasu ne, stále to pracuje ale k ničemu se to nedopracuje. Nevím jestli mám vše správně nastavené. S tablety a s Androidem nemám vůbec zkušenosti.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.14 20:38

Stáhnout https://play.google.com/store…=com.chartcross.gpstest&hl=cs a https://play.google.com/store…etails?id=org.fastergps&hl=cs stáhněte data pro evropu (u druhé aplikace) Poté zapněte první aplikaci nehte mobil někde klidně venku a čekejte kolik satelitů to chytí... šedý znamená, že GPS našla satelity, ale nepřipojila se... Po zbarvení je připojená. GPS v baráku fungovat nemá... nebo chcete aby vás naváděla na WC? Satelity dobře chytnete jen venku...

Ohodnoceno: 0x

Od: nutt®
Datum: 10.07.14 08:10
Zdravím,
nepíšete jakou aplikaci k navigaci používáte. Nejlepší zkušenost mám s aplikací Sygic, je zdarma a hlavně pracuje v režimu offline tudíž Vám nežere datový limit. GPS pro správnou funkci musí mít výhled na oblohu.
.
Hezký den NutT

Od: mmq®
Datum: 10.07.14 09:39
Pokud vim tak sygic není zdarma, jen na GooglePlay ale v aplikaci si to musíte koupit ...

Datum: 10.07.14 10:03
Teď ho udělali zdarma... Ale na aukru se dá koupit za 350kc licence.

Od: irena11
Datum: 10.07.14 11:32

zatím jsem to zkoušela jen přes aplikaci NAVIGACE která už je v tom tabletu od výrobce

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.