Mikrosystém - zvuk

Od: Datum: 06.07.14 14:08 odpovědí: 4 změna: 06.07.14 16:58

Ahoj, koupil jsem si radiomagnetofon za 1000 Kč, ale ten zvuk je příšerný, přitom sem si před x lety kupoval radiomagnetofon za 600 Kč a má to suprový zvuk. Rozhodl jsem si koupit mikrosystém, chtěl jsem se zeptat jestli je tenhle dostačující co se týče kvality zvuku, nepotřebuju aby to řvalo jak blázen do sousedního baráku, hudbu si chci pouštět u mě v pokojíčku abych nikoho nerušil, ale hlavně aby to mělo čistý zvuk bez žádných šumů. Zde je moje volba, pokud máte jinej návrh okolo tý ceny tak sem s tím... http://www.alza.cz/lg-cm1530-d423602.htm

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.14 15:31

Proti tomu kazeťáku to bude určitě rozdíl v kvalitě!Pak už to bude spíše o zdroji nosičů.

JABRAKA

Ohodnoceno: 2x

Od: milanek
Datum: 06.07.14 16:08

Fajn, dám na Vás *placni* a zítra objednávám,... ještě nechám čas pro ostatní kdyby náhodou *zed*

Od: lujs®
Datum: 06.07.14 16:18

Určitě bych bejt váma zašel do nějaký prodejny elektra a nechal si ten typ předvést abyste náhodou zase nebyl zklamanej.

Ohodnoceno: 0x

Od: milanek
Datum: 06.07.14 16:58

už sem objednal, přečetl jsem si recenze a psali tam že zvuk má OK, u tamtoho psali že má hrozný zvuk, nedokázal sme si to představit, trhá to uši.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.