Pračka CANDY CTS 100 - el.schema

Od: Datum: 01.07.14 20:44 odpovědí: 4 změna: 05.07.14 09:41

Máme shora uvedený typ pračky, která přehřívá prádlo. Servisní technik z Prahy- Vršovic přišel, proměřil čidlo a řakl, že závada je v programové desce, že by oprava stála přes 2000 Kč. Byl u nás cca 10 minut a řekl si 400 Kč. Odvezl jsem tedy pračku na chalupu a čekal na příležitostnou opravu. Nyní projevil ochotu pračku opravit můj známý, který je elektronik, ale potřeboval by k tomu el.schema programové desky. Zkoušel jsem se dotazovat v autorizovaných servisech, ale neodpovídají na e-maily. Zkoušel jsem hledat www stránky výrobce, ale marně. Neví někdo, kde by se dalo to schema získat nebo stáhnout z Internetu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.07.14 21:17

Nejde vložit pdf soubor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.07.14 09:41

A máte vůbec to schema?

Od: host*
Datum: 01.07.14 21:18

Náhradní díly a servis na Candy dělal například servis v Dejvicích kousek od metra v Tychonově ulici, Stopas. Přehřívání? Možná vadný termistor snímající teplotu, ale když vám ho technik proměřil tak možná přívody k termistoru..?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krobot
Datum: 01.07.14 21:19

Tak do žádné pračky Candy bych rozohdně nešel. V Dtestu tam měly dost děsivé výsledky zátěžových testů, kdy došlo k životu nebezpečné destrukci celého zařízení. A to dokonce opakovaně. Jasně, teď se tu objeví reakce typu "Já i sousedka ji máme už 13 let a nedáme na ni dopustit," věřím, ale když je tolik jiných spolehlivých možností, proč kupovat něco, u čeho nebudete mít nikdy klid. O domácnosti s malými dětmi raději ani nemluvím.

Vím, že je to trochu OT, nijak jsem neporadil, jen mě to tak napadlo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.