Nokia E52

Od: Datum: 28.06.14 03:21 odpovědí: 5 změna: 29.06.14 00:22
Zdrawim wšechny! Nedáwno sem si pořídil (zánowní) mt Nokia E52. Sem s nim fakt hodně spokojenej,ALE.. Ten můj má "malou" wadu: Po wložení sd karty(jakékoliw) mi prostě paměťowku nenačte,na displeji mi to ukáže buď,že je karta poškozena nebo že není wložena..! Poraďte mi,co s tím? Dá se to oprawit? Moc díky za každou radu, Petr S./
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: betaraybill*
Datum: 28.06.14 08:14

Nerozumím otázce. Nauč se prvně psát česky případně slovensky.

P.S. samozřejmě rozumím, ale takhle debilně psát to je na facku

Ohodnoceno: 0x

Od: peters
Datum: 28.06.14 10:46
Hele type,ty si ňákej drsnej,ne..!? To by mě zajímalo,co ti na tom tak strašně vadí? Píšu tak smsky,páč je to rychlejší. Ty seš první,kterýmu to vadí.. Takže spisovně: Můžeš mi v tom poradit? Dík, pS/
Datum: 28.06.14 10:56

Takto se psalo, kdyz jsem pred nekolika lety chodil jeste do skoly. Myslel sem ze ta doba uz je pryc a lidi co tak pisou jsou akorat pro ostudu. Ale klidne pis jak chces.

Zkusis si tu kartu predem naformatovat? V PC?

Datum: 28.06.14 10:52
Co je rychlejšího na tom, že místo "v" píšeš "w"?
Zkus hard reset.

Od: mmm*
Datum: 29.06.14 00:22

opravit se to dá, ale je to drahý. Mám stejný problém a budu kupovat raději nový mobil.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.