Písničky na párty?

Od: Datum: 27.06.14 22:19 odpovědí: 5 změna: 30.06.14 17:52

Ahoj napsali byste mi sem jakýkoliv písničky, co by se dali pustit na párty?

prosim nepište sem tříhodinový remixy... děkuju :)

doplněno 27.06.14 22:33:

nějaký dance, rock, nebo něco mezi :D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.06.14 22:31

Řekl bych, že dost bude záležet na tom, co posloucháte. Pustit se dá dechovka, Vašek a Eva, Olimpic, Metalica, U2, Nightwish, jednosměrní boys a cokoliv mez tím

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.06.14 22:32

asi podle vkusu každého. Já bych si vystačil jít na youtube a zadat "best of 2013 songs", ideálně najít seznamy skladeb

Billboard Top Songs 2013 (Copy)
Top Pop Songs (November 2013)
Hits of 2012-2013 (MUSIC)

atd

Datum: 27.06.14 23:03
Zajdi na spotify a pust si nejhranejsi pisnicky a je to ;) neco ti padne do oka.

Od: mkat®
Datum: 29.06.14 14:37

Myslim že bude velmi zaležať na tom kto sa tej party zučastni.(vek,znami ,cudzi atd)A potom podla toho vybrať.Popripade ,ak sa poznaš z ludmi pre ktorych to bude,popitať sa ich aky typ hudby sa im pači.Velmi ťažko je napisať menovite čo maš puštať.Všetko aj tak zaleži od zučastnenych a ich nalade.(viem o čom pišem)

Od: kvetuse
Datum: 30.06.14 17:52

Ahoj, pokud jsou to lidé středního věku (40 a výše) tak se mi osvědčily italské hity, skladby diskotékové např. ABBA, BONEY M, Modern Talking, Sandra, C.C: Catch, Petr Kotvald, Michal David.

Pokud jsou to teenageři tak současné taneční hity - viz kanál óčko.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.