Facebook, jak být stále online, jde to vůbec?

Od: Datum: 07.12.12 22:34 odpovědí: 8 změna: 08.12.12 13:41

Jde nějak udělat, abych byl na facebooku stále online, i když nemám zaplý například počítač a pak až bych ho zapl, přečetl bych si kdo by mi psal...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.12.12 22:41
Zprávy ti dojdou ikdyz máš vyple pc. Jaky to má smysl byt pořád online?
Ohodnoceno: 1x

Od: jdeto
Datum: 07.12.12 22:47

Ano zprávy ano, ale jakmile jsem offline, nikdo mi nepíše, přeci jenom když budu online, tak je větší pravděpodobnost, že mi někdo napíše a pak až třeba budu na dosahu wi-fi, tak odepíšu atd.

Datum: 07.12.12 23:15

Kup si nějaký "chytrý telefon",který má v sobě už nahranou aplikaci Facebook anebo pokud nemá,můžeš si ji tam dohrát.

K tomu nějaký datový tarif od operátora.

Pak si můžeš 24 hodin denně dopisovat se stejnýma závislákama,jako jsi sám.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 08.12.12 13:41
Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.12.12 11:20

PROČ má někdo potřebu být 24 hodin denně online? Stav ONLINE právě má značit to, že seš přítomen a můžeš odpovědět. Být online "ikdyž tam nejsem" jaksi postrádá smysl, asi jako otevřený obchod bez jediného prodavače *zed*

A možná to, že nejsi online nebude ten pravý důvod, proč ti nikdo nepíše *smich*

Ohodnoceno: 2x

Od: mike32*
Datum: 08.12.12 00:08

Nejlepší by bylo kdyby jsi si ten Facebook uplně zrušil ...

Ohodnoceno: 4x

Datum: 08.12.12 11:01

Máš ode mě bod. Držkoknížka blbne lidi.

Datum: 08.12.12 11:19

Když budeš "online" a nebudeš sedět u počítače, někdo ti něco napíše, ty neodpovíš, protože a zprávě nebudeš vědět, a odesílateli se to asi moc líbit nebude.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.