Proč mi nejdou nainstalovat aplikace?

Od: Datum: 22.06.14 16:35 odpovědí: 2 změna: 22.06.14 21:55

Mám telefon Huawei ascend y530. Mám k dispozici 566MB paměti a z toho je 141MB k dispozici pro aplikace. Proč mi nejdou nainstalovat další aplikace, např. aplikace s velikostí kolem 32MB? Děkuji za odpovědi.

doplněno 22.06.14 16:41:

Když něco o velikosti kolem 32MB stahuju na google play, tak se to stáhne, ale potom, místo aby se to začalo instalovat mi to píše něco ve smyslu, že v úložišti není dostatek místa.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.06.14 17:48

Tak zkus změnit úložiště,jestli máš nastavenou pamět telefonu,zkus dát kartu. Tenhle telefon osobně neznám tak víc konkrétně neporadim,ale zkus pohledat tady,třeba něco najdeš.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.06.14 21:55
Myslím si, že na kartu aplikace nejdou dát. Ale děkuji za ty stránky, rozhodně se tam podívám.
doplněno 23.06.14 20:50:

Tak jo, na kartu jdou dát a tím pádem je můj problém vyřešen. Děkuji moc za radu.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.