Stavebnice Merkur, chybějící díly

Od: Datum: 22.06.14 10:39 odpovědí: 4 změna: 22.06.14 11:06

Dobrý den, Před několika měsíci jsem dostal darem stavebnici Merkur Spider (poměrně hodně profesionální a ne zrovna laciná záležitost). Jenže při stavbě jsem zjistil, že v balení chybí součástky. (Darem, bohužel nemohu reklamovat.)

Tedy přesněji chybí příslušenství k servům (takové plastové unašeče, šroubky, apod.) Celkem stavebnice obsahuje tři serva a já dostal příslušenství pouze k jednomu. Viz foto.

Chci se zeptat, jestli se nechá někde sehnat samotné příslušenství a jednotlivé díly právě k stavebnicím Merkur, samozřejmě mě napadá modelářství, ale ptám se jestli z vás nemá nějakou zkušennost.

Předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 22.06.14 10:45

Zkoušel jste se ptát přímo u výrobce?

Ohodnoceno: 0x

Od: axus®
Datum: 22.06.14 10:47

Reklamovat, i kdyz tvrdis, ze to nejde.

Jinak na strankach merkuru je kompletni katalog dilu, kdy kazdy z nich lze zvlast nebo v serii dokoupit.

Datum: 22.06.14 10:51
Je v návodu vypsány seznam dílů? Dost možná je tohle základní příslušenství, 3 táhla, 3 šroubky tam jsou...
doplněno 22.06.14 11:16: V modelářství táhla dokoupit lze. Určitě je zbytečné kupovat čeká serva.

Od: jirim
Datum: 22.06.14 11:06

reklamovat, vyhrál jsem to v soutěži a nemám od toho ani doklad (jen stavebnici), bylo by to asi dost komplikované.

V návodu jsem si přečetl, že to příslušenství je součástí toho serva, což znamená, že kdybych si koupil nové servo, tak tam to příslušenství bude. Jde mi o to, že koupit celá nová serva je docela drahá záležitost...

zkusím se informovat ještě u výrobce

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.